Skoda-Miram

Final


Malatyalife Residence
Malatya Haber -

MalatyaHaber.Com 17’nci Yayın Yılında

MalatyaHaber.Com 17’nci Yayın Yılında
 • 15.04.2019

MalatyaHaber.com  16. yayın yılını tamamlayarak 15 Nisan itibarıyla 17. yaşına girdi.

Bu satırları kaleme alırken zamanın ne kadar da muğlak bir nesne olduğunu hatırlatan Erkin Koray’ın şarkısı ‘Öyle bir geçer zaman ki’ dilime dolandı. Evet, göz açıp kapayınca kadar 16 yılı geride bıraktık. Zaman su gibi akıp giderken, hızına yetişmek mümkün değildi.

MalatyaHaber.com dün itibarıyla 16. yaşını tamamlayarak bugün 17. yaşından gün aldı.

Geride kalan 16 yıllık süreçte MalatyaHaber.com, doğru, tarafsız ve gerçek haberin adresi olurken, bazı çevreler ise Malatya’nın ‘özgür sesi’ ve ‘ilk’ haber sitesinin ezber bozan yayınları karşısında rahatsız oldu. Nasırına basılanlar yaptıkları hatalar karşısında halktan özür dilemek yerine MalatyaHaber.com’dan nefret etmeyi yeğledi. Ama haktan ve haklıdan yana olanların desteği ile doğru bildiğimiz yolda ilk gün coşkusuyla yürümeye devam ettik, ediyoruz da.

MalatyaHaber.com, bu kararlı duruşu ve yayıncılık anlayışı ile ‘Malatya Sevdalısı’ siz değerli okuyucularımızın desteğini alarak başarı grafiğini her geçen yıl arttırdı.

Artan bu başarı grafiği sayesinde okuyucularımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için sitemizi gelişen teknolojiye ve çağın gerektirdiklerine ayak uydurarak yeniliyoruz. Umarım kısa bir süre sonra devreye girecek olan bu yeni yüzümüze de kısa sürede alışır ve seversiniz.

Evet, baş döndürücü bir hızla geçti 16 yıl… Yaşam büyük bir hızla akıp gitmiş.. Her şey sanki daha dün yaşanmış gibi. Yaşamın hızı zaman zaman insanı korkutuyor.. Bir günün, bir haftanın, bir yılın bir saatmiş gibi tüketilip gitmesi ürkütüyor. Gelecek de geçmiş kadar hızlı olursa, ömür defterini göz açıp kapayıncaya kadar tamamlayacağız demektir.

Bugünden sonra yaşı biraz daha büyüyüp olgunlaşan MalatyaHaber.com’un, sorumluluklarının daha da arttığı bilinciyle, görevimizin vatandaşa daha da iyi bir yayın sunmak olduğunu biliyoruz. 17. yılımızda bizimle olan, olmayan herkese kucak dolusu sevgiyle.

Sağlıcakla kalın…

Suat KOZLUKLU

Etiketler:

Yorumlar
 1. Mustafa Talas dedi ki:

  Malatya Basınının yüzakı Malatyahaber’e Editör Sayın İsmet Yalvaç başta olmak üzere bütün emek sahiplerine nice 17 yıllar temennisi ile başarılar diliyorum. İyi ki varsınız. Prof. Dr. Mustafa TALAS/NİĞDE

 2. MALATYA AVCILIK ATICILIK İL TEMSİLCİSİ İHSAN ULAK dedi ki:

  Malatyamızın ilk internet haber sitesi malatyahaber.com’un 17. yılını kutlarım… 17 yıldır çizgisinden ödün vermeyen her zaman doğru haberi yapan, dürüst,ilkeli ve duruşunu bozmayan malatyahaber.com sahiplerinden İsmet yalvaç’a ve ekibine teşekkür eder daha nice yıllar dilerim .iyiki varsın malatyahaber.com

 3. M.Sinan ÖZTAN dedi ki:

  Malatyamızın haber siteleri içinde en çok aranan Malatyahaber.com’un 17.kuruluş yılını kutlar başta sayın İsmet Yalvaç olmak üzere emeği geçen tüm çalışanları tebrik eder,nice başarılar ve uzun ömürler dilerim.

 4. Temel dedi ki:

  Malatyahaber.com’un 17. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

 5. ‘İyi ki varsınız!’ sözünün çok fazla bir geçmişi yok, çok hoş bir söz.
  Şairane bir söz.
  Her yerde değil, itifat olsun diye değil, hak edene söylendiğinde anlamını buluyor, yerine oturuyor.
  Malatyahaber .com için söylenildiğinde olduğu gibi.
  Evet, Malatyahaber.com, ‘İYİ Kİ VARSINIZ!’
  Av. Selahattin Sarıoğlu

 6. ABİD KAV dedi ki:

  merhabalar 2005 yılından beri sizleri takip etmekteyim . gerçekten 2000li yılların başından itibaren hızla gelişen internet medya hizmetlerinin malatyada başlatan oldunuz. sizleri tebrik ederim. yalnız haberleri daha hızlı bir şekilde bize ulaştırırsanız biz okurlar olarak daha mutlu olacağız. nice senelere inşallah.

 7. Bayram Murat Asma dedi ki:

  Yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne kadar tarafsız, güvenilir ve ilkeli haber kaynağı olma özelliğini hiç yitirmeyen Malatyahaber’i 17. kuruluş yıldönümünde emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Başarılı daha nice yıllar diliyorum..

 8. Osman GÜDER- Battalgazi Belediye Başkanı dedi ki:

  Malatya’mızın güzide medya kuruluşlarından malatyahaber.com’un öncelikli olarak 17’nci kuruluş yıldönümünü kutlar, yayın hayatında başarılar dilerim. Malatyahaber.com, yayın hayatına başladığı günden bu güne, yapmış olduğu objektif yayınlarla halkımızın haber alma özgürlüğüne büyük katkı sunmuştur. Bu katkıyı bundan sonra da objektif bir şekilde sürdüreceğine inanıyor, yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

 9. Prof.Dr. İsmet Yılmaz - Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı dedi ki:

  Özelde Malatya’mız, genelde ülkemize habercilik ve araştırmacı gazetecilik anlamında dürüst, seviyeli ve tarafsız olabilmenin en güzel örneğini sunan tüm Malayahaber.com ekibini en içten dileklerimle kutluyor, gelecek adına nice başarılara imza atacağınız uzun bir yayın hayatı diliyorum. Başta Yalvaç Ailesi olmak üzere, Fuat ve Suat Kozluklu kardeşlere ve tüm ekibe selam olsun… Saygılarımla.

 10. Öznur ÇALIK- AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili dedi ki:

  İnternet gazeteciliğinde yayın hayatına başlayan Malatya Haber; sorumlu ve ilkeli haber anlayışıyla kuruluşundan bugüne kadar başarılı çalışmalara imza atmış, hızlı ve tarafsız haber iletmeyi birinci öncelikli görev edinmiştir. Örnek teşkil eden bir mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde tarafsız ve doğru habercilik yapan Malatya Haber’in 17. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta İsmet Yalvaç’a ve çalışma arkadaşlarına başarılarının devamını diliyorum. Selam ve Sevgilerimle

 11. Enver KALAYCIOĞLII dedi ki:

  Malatya’mızda doğru ilkeli gazeteciliğin örneği oldunuz.
  Malatya çıkarlarından taviz vermediniz ,Malatya Kültüründen taviz vermediniz ,toplumun çıkarlarını her şeyin üstünde tuttunuz. Malatya kimliğine hançer vurmaya çalışan kişilere tavır koydunuz. Malatya sevdalısı bir gazeteyi 17 yıl ayakta tutmak kolay bir iş değildir.Kurucularını,çalışanlarını bu güne kadar emeği geçen herkesi kutluyorum…Malatya bu duruşu sevdi.Nice 17 yıllara….

 12. Bülent TÜFENKCİ- AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili dedi ki:

  Malatya basınının güçlü seslerinden MalatyaHaber.com, kurulduğu günden bu yana güvenilir, tarafsız, etik ve hızlı haber anlayışıyla 20. yılına emin adımlarla yürümektedir.

  Hem Türkiye’de hem de Malatya’da sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamın nabzını tutan haberleri ve yazar kadrosu ile yayın hayatına başarıyla devam eden MalatyaHaber.com, gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sürekli yenilenmektedir.

  Malatya’mızın sesini tüm yurda ilkeli ve kararlı yayıncılık anlayışıyla duyuran MalatyaHaber.com’un; Malatya’nın sorunlarının dile getirilmesi, bizlerle vatandaşlarımız arasında köprü görevi görmesi ve ilimizin güçlenmesi adına haber ve yazılarıyla politika üretilmesine verdiği katkı bizler için çok anlamlı ve değerlidir.

  Kamuoyunu bilgilendirme vazifesini layıkıyla yerine getiren MalatyaHaber.com’un, 17. kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum.

  Geride kalan 16 yıl içerisinde Malatya ve Malatyalıları düşünerek yayıncılık yapma gayretinde olan MalatyaHaber.com’a katkı ve destek sağlayan gazeteci arkadaşlarıma, yazarlarına, okurlarına sevgi ve saygılarımı sunuyor, daha nice yıllara kavuşmalarını diliyorum.

 13. M.Kadıoğlu dedi ki:

  Başarılarla dolu sağlıklı nice yıllar temennisiyle kaleminiz dik ucu çelik ve hep sivri olsun.

 14. İskender Korkut/Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü /Basın ve Halkla İlişkiler Müd. Vekili dedi ki:

  Hergün sabah Malatyahaber.com adresine başvurarak güne başlıyorum. Okumadığım zaman kendimde büyük eksiklik hissediyorum. Kurucularına teşekkürlerimi iletir, başta İsmet Yalvaç abi olmak üzere emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 15. Şevket KESKİN- TESK Yönetim Kurulu Üyesi- Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı dedi ki:

  Malatya medyamızın cesur, doğru ve seviyeli yayın kuruluşu malatyahaber.com’un 17. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyoruz.

  Malatyahaber.com, Malatya’da özellikle son dönemde oynanmak istenen oyunların bozulmasında büyük rol oynamıştır.

  Esnaf ve sanatkar camiası olarak dile getirdiğimiz sorun ve taleplerimizin kamuoyuna aktarılmasında Malatyahber.com’u her zaman hiç bir karşılık beklentisi olmadan yanımızda gördük.

  Malatyahaber.com’un şu yönünü çok takdir ediyoruz; yeri geldiği zaman güzel olanı yazıyor, yeri geldiği zamanda yanlışı eleştiriyor.

  Malatyahaber.com’un 17.kuruluş yıldönümün tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

 16. Ali KAZGAN- Akçadağ Belediye Başkanı dedi ki:

  17. Yılını kutladığınız Malatyamızın ilk haber sitesi olan malatyahaber. com ailesinin bundan sonraki yayın hayatında da başarılarının devamını dilerim. Sayın İsmet Yalvaç başta olmak üzere ilk günden bugüne halkımızın bilgilendirilmesinde emeği geçen tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

 17. Prof.Dr. Aysun BAY KARABULUT- Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü dedi ki:

  Malatya medyamızın önemli yayın organlarından malatyahaber.com’un 17. yayın yılını tebrik ediyor, başta yöneticiler olmak üzere editörleri ve muhabirlerine başarılar diliyorum.

 18. Malatya’nın ilk haber sitesi olan http://www.malatyahaber.com ‘u 17. Kuruluş Yıldönümünde şahsım adına kutluyor. Başta İsmet Yalvaç olmak üzere tüm çalışanlarına bundan sonraki yayın hayatında başarılar diliyorum.

 19. Ahmet ÇAKIR- AK Parti Malatya Milletvekili dedi ki:

  İnternet Haberciliğin temsilcilerinden Malatyahaber.com’u 17. yılında kutluyor; bu başarılı ve hızlı haberciliğin arkasında yer alan, İsmet Yalvaç başta olmak üzere haber sitemizin kıymetli çalışanlarını kutluyor, bundan sonraki yayın hayatlarında da başarılar diliyorum.

 20. Mehmet ÇINAR- Yeşilyurt Belediye Başkanı dedi ki:

  15 Nisan 2002 yılından bu güne kadar internet yayıncılığını sürdüren http://www.malatyahaber.com haber sitemizin 17. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle; ilk günden bu güne kadar emeği geçen başta İsmet Yalvaç, Fuat Kozluklu ve Suat Kozluklu olmak üzere kurucusundan haber editörüne, muhabirinden okuyucusuna kadar herkesi tebrik eder, başarılı yayın hayatı dilerim.

 21. Selahattin GÜRKAN- Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı dedi ki:

  Sayın İsmet Yalvaç
  Malatya’nın ilk internet haber portalı olan ve 17 yıldır yaptığı yayınlarla dünyanın dört bir yanında yaşayan hemşerilerimiz ile iletişim imkanı sunan malatyahaber.com’u şahsınızda tebrik eder, yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 22. Aydın BARUŞ- Malatya Valisi dedi ki:

  Sayın İsmet Yalvaç
  İnternet Medyamızın temsilcilerinden Malatyahaber.com’un 17. yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanları kutlar, bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.

 23. Veli AĞBABA- CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili dedi ki:

  Değerli Malatyahaber.com emekçileri;

  Basın, demokrasi ve toplumsal hayata yön veren en önemli güçlerden biridir. Basının özgür olmadığı bir ülkede, demokrasiden ve özgürlüklerden söz edilemez.

  Basın, gelişmiş demokrasilerde 4. güç olarak dillendirilir. Son yıllarda basının bu gücünü kullanması, gerçekleri kamuoyuna tarafsız bir şekilde aktarması özlem duyulur hale gelmiştir.

  Malatya’da haberciliğin önemli isimlerini bünyesinde barındıran, yaptığı haberler ile Malatya’nın gündemini belirleyen Malatyahaber’in toplumun haber alma, gerçeğe ulaşma, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını giderme noktalarında başarılı bir yayın hayatı sürdürdüğünü yakından takip ettiğimi belirtmek isterim.

  Malatyahaber.com internet sitesinin 17. kuruluş yıldönümünü kutluyor, sitenizin gelişip büyümesi için bugüne kadar emek veren köşe yazarları, muhabirler, editörler ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

 24. Nezir Kızılkaya dedi ki:

  Gündemi takip eden değil “Gündem Yaratan”, “Gerçek” haberlerin kaynağı malatyahaber.com’u ve ona emek verenleri 17.yayın yılında candan kutluyorum. “Malatyahaber yazarsa doğrudur” düşüncesini hafızalara yerleştiren ve bir gazetecilik okulu niteliğine de dönüşerek okuyucularının gönlünde taht kuran malatyahaber.com’un, belgeye dayalı, doğru haberciliğin temsilcisi olarak uzun yıllar Malatya kamuoyunun hizmetinde olmasını temenni eder, başarılarının devamını dilerim.

 25. recep solmaz dedi ki:

  Yıllar geçsede Malatyahabercom. hep genç kalmaya. hayatın hızına koşarak yetişmeye çalışmanın keyfi ve onurunu biz malatyalılara sunmanın takdiri ile nice yıllar diliyorum.

 26. selahattin kılıç dedi ki:

  Malatya haber’in çalışanlarını, canı gönülden kutluyorum. nice 17. Yıllara diyorum. selam ve saygılarımla

  selahattin kılıç
  idareci ve bürokratlar birliği malatya temsilcisi

 27. ORHAN TUĞRULCA dedi ki:

  Malatya haberciliğinde bir ekol biz yazarlar için bir okula dönüşen malatyahaber.com’ un 17 yılını kutlar, kuruluşundan buyana emeği geçenleri kalbi duygularımla kutluyorum.

 28. MUSTAFA OĞUZ dedi ki:

  NİCE ÖZGÜR AYDINLIK YAYINLAR DİLERİM.

 29. Mesut dedi ki:

  Şu tso yâda sallamayi biraksaniz 10 numarasınız yolunuz açık olsun daha nice 17 yillara

 30. kaleli dedi ki:

  merhaba. 2005ten beri malatyadan haberler okumak istedğimde tek uğradığım internet sitesi. ama pek arayüz değiştirmediniz büyük başarıı 🙂 yorum eklenmesi güzel oldu. ama sizin artık güzel ve daha hızlı bir siteye sahip olmanız gerekiyor. ayrıca anlık haberleri vermeniz gerekiyor. tek eksiğiniz haberleri geç yayınlamanız zaten. ama yinede iyi ki varsınız işinizi kaliteli yapıyorsunuz.

 31. Nizamettin Opanoğlu dedi ki:

  İl dışında Malatyada olsun bilgisayarımı ya da telefonumu açtığımda ilk tıkladığım site malatyahaber.com.Malatya’nın Malatya’lının sorunlarını,ekonomiyi,tarımı,siyaseti,bürorasiyi ve tüm güncel haberleri objektif bir biçimde okuyucularına aktaran malatyahabere çok teşekkürler ediyorum,başarılar diliyorum.

 32. kerim Dayı dedi ki:

  Malatya Haber çok yaşa.iyiki varsın.Nice 17. yıllara İnşallah.

 33. TUNCAY dedi ki:

  *Haberleri çok hızlı güncellemiyorsunuz.
  *Siyasilerin ziyaret haberleri ilgimizi çekmiyor. Falan derneği veya kuruluşu ziyaret etmiş, çok haber değeri yok.
  *Fahri Kayahan Bulvarı üzerindeki kafe’lerin müşterileri ve valeleri kaldırıma araç park ediyorlar, hatta özürlü yoluna bile park ediyorlar, akşam gelip görebilirsiniz ve haber yapabilirsiniz. Vale hizmetini de anlamış değilim, sanki çok kalabalık bir şehirde, aracınızı kendiniz park edin, bunu hava için yapmayın lütfen . Çevreye de saygılı olun.Kaldırımlar sizin için değil.
  *Haber sitenizi her gün okuyup,takip ediyoruz, tebrikler

 34. HÜSEYİN KARABULUT dedi ki:

  MalatyaHaber Com’un yayıncılığının 17. yılını kutlar emeği geçenleri canı gönülden kutlarım. Gelecek yıllardaki yayıncılık hayatında da başarılar dilerim.

 35. Kemal dedi ki:

  Malatya’nın en iyi internet haberciliğini yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. İyiki varsınız.

 36. Şahin Doğan dedi ki:

  Malatyahaber,Habercilliğini gerçekleştirirken başta siyasi partiler olmak üzere tüm kesimlere tarafsız kalmış ve doğru ve ilkeli habercilikten asla ödün vermemiş ve kamuoyunun haber alma hakkı doğrultusundan Malatya’nın vicdanı olmuştur. 17.kuruluş yıldönümünde, Malatyahaber’in kurucularını ve çalışanlarını, emek sarf etmiş olan herkesi canı gönülden kutluyorum. Ve daha nice 17. Yıllara diyorum. ( Şahin Doğan Kitapçılar Derneği Başkanı)

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."