Final

Örnek Resim


Malatyalife Residence

Malatya Haber -

“Milletin Emrinde Olmaya Devam Edeceğiz”

“Milletin Emrinde Olmaya Devam Edeceğiz”
 • 15.08.2017

AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık; “Türkiye’ye bu büyük hizmetleri yapan kadrolar olarak biz milletin emrindeyiz. 16 yıldır milletin emrinde olmaya devam ettik Allah nasip ederse bundan sonra da hizmete, milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

AKP İl Başkanlığında, partinin 16. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen basın toplantısına AKP Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ile birlikte toplantıya Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan katıldı.

İl Başkanı Hakan Kahtalı; “Erdemliler hareketi olarak çıkmış olduğumuz bu yolda Sayın Cumhurbaşkanımızın o günkü ifadeleri ile ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti. Allah’a hamd olsun AK Parti iktidara geldikten sonra 15 yıl içerisinde Türkiye’ye çağ atlattı. Her anlamda, özgürlükler anlamında, sağlıkta, ulaşımda, her alanda çalışmalar en üst düzeyde yapıldı. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan çalışmaların kat ve kat daha fazlasını Allah bu iktidara nasip etti. 16. Yılımızı kutlarken, Cenab-ı Allah daha nice uzun yıllar bize bu ülkeyi yönetmeyi nasip eder.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “AK Parti’nin 16 yıl içerisinde Türkiye’yi nereden nereye taşıdığını gerçekten görmemiz lazım. Kendisini milletine adamış, büyük lider, Sayın Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenmiş, gerçekten vatanı için, milleti için endişe duyan, geçmişine sahip çıkan, geleceği planlayan, her alanda büyük reformlar yaparak Türkiye bugün 16 yıl içerisine baktığımız zaman dünyada sürekli gelişme gösteren, sürekli büyüyen çok dikkat çeken konuma geldi. Dolayısıyla bugünde içerisinde geçmiş olduğumuz sürece baktığımız zaman, Ortadoğu’da, İslam coğrafyasında, bölgemizde kaosların yaşandığı önemli bir süreçten geçmekteyiz. Türkiye halen dimdik ayakta, sürekli büyüyen bir ekonomiye sahip. Bu kadrolarla oluyor, çalışmayla oluyor. Aslında temelde halkın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye inanması ve bütün seçimlerde olduğu gibi 12 seçimde halk bu hareketi destekledi.” diye konuştu.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Çalık; “16 yıllık hikayenin başlangıcından öncesine baktığımızda Türkiye’de istikrarsız ve finansal açıdan çökmüş siyasi ve ekonomik bağımsızlığını kaybetmiş bir devlet ve artık umudunu kaybetmiş, sinmiş ve sindirilmiş bir millet vardı. Böyle bir ortamda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yasaklı olduğu bir dönemde Türkiye’de bir millet hareketi başladı. 14 Ağustos 2001 bir milattı Türkiye Cumhuriyeti tarihi açısından.” İfadelerini kaydetti.

Çalık, “Yeni Türkiye’nin yeni yönetim sistemi ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile adımları her zamankinden daha hızlı ve daha emin atmak üzere yollara çıktık. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, bir kez daha söylüyoruz; ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.’ 2023’e 5 kala milletimizden aldığımız destek ile Türkiye, ekonomisiyle, demokrasisiyle, hür inanç ve ruhuyla dünyanın en gelişmiş ülkeler arasındaki yerini hızla almaktadır ve almaya devam edecektir. AKP 16 yıllık bir parti olabilir, genç bir parti olabilir ama bu bizim kutu davamız yüzlerce yıla mazhardır. AK Parti’nin ruhu 1453’lerden, 18 Mart Çanakkale Zaferlerinden, 30 Ağustoslardan ve 15 Temmuz’daki dava ruhunda esinlenmektedir.” dedi.

AKP’nin kurulduğu günden itibaren yoluna milletle devam ettiğini ve bundan sonra da aynı şekilde ilerleyeceklerini kaydeden Çalık, “Türkiye’ye bu büyük hizmetleri yapan kadrolar olarak biz milletin emrindeyiz. 16 yıldır milletin emrinde olmaya devam ettik Allah nasip ederse bundan sonra da hizmete, milletimizin emrinde olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Burhan KARADUMAN, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

Etiketler: / /

Yorumlar
 1. gazi dedi ki:

  ya o kadar eleştiren var ama yarın seçim olsa tpış tıpış oy verecek herkes. Şire pazarına geldiklerinde bir kişi sordu mu geçen sene 15 tl den bahsedıyordu oznur hanım. Bugün seçim olsa hepiniz yine oy verirsiniz.

 2. Bulent dedi ki:

  4 unuz bi şahine binin..malatyada 1 saat gezin..şöför de çakir olsun…vicdaniniz ve imaniniz varsa ostifa edersiniz…mumin kardeşler

 3. Basri Terece dedi ki:

  Şu Milletin emrinde olanlara bakın. Sayın Çalık siz Milletin emrinde değil Milleti kendinize köle ettiniz. Ama bu devran bitecek herkes adalet önünde hesap verecek

 4. Belki birgün dedi ki:

  Bu kadar yorumlardan sonra bence artık vekillerin cep numaraları vatandaşlara kartvizit şeklinde verilmeli, talebimiz olduğu zaman rahatlıkla görüşebilmeliyiz

 5. ERHAN dedi ki:

  çok da milletin emrindesin sayın çalık işine gelenin emrindesin 6 yıldır beni oyaladın bir işimizi halletmedin ama başkalarının işini ne güzel yapıyorsun.

 6. Melih dedi ki:

  BEN SADECE MUSTAFA ŞAHİNE ULAŞABİLDİM VE TELEFON NUMARASINIDA CANLI YAYINDA SÖYLEDİ O ZAMAN ALDIM MALATYADA EN ÇOK BULUNAN VE GEZEN VEKİLDE MUSTAFA ŞAHİN SANIRIM

 7. Reis in Akp lisi dedi ki:

  Bitti.yükselme dönemi bitti. duraklama dönemide bittin çöküş başladı. Nedenmi? Eger adalet bittiyse herşey bitti demektir.Akp li ol her sınavda en başarılı sen ol. Çok basit bir örnek.Adam öğretmenlik yapmayı bilmiyor.kişilik sıfır. ama müdürlük sınavında 100 veya 96 alıyolar.gelde nefret etme.gelde adalet ara.yok böyle bişey. Yemin olsun hep Reis için oy verdik.Ama yok artık. ülkede güven kalmadı. bide aynı kişileri hep vekil olarak önümüze koymuyolarmı.2019 da Çoook büyük bir hezimet görüyorum.ćünkü bunlarla olmaz artık.

 8. Vatandaş dedi ki:

  Meclisi aradım sıkıntımı söylemeye sekreteri randevun varmı diyor….. görüşmeden nasıl randevu alarım anlayan varsa söylesin bana telefonla görüşmek için nasıl randevu alınıyor

  1. Malatya lı dedi ki:

   E SİYASET BU SEN NASIL VEKİLLE DİREK GÖRÜŞESİN KENDİNİ AVRUPADAMI SANIYORSUN Kİ DİREK VEKİLİNLE GÖRÜŞESİN

 9. Ahmet dedi ki:

  Kepçeyi birazda bize verin biz ölelim.

 10. Yasemin dedi ki:

  Cumhurbaşkanının gelmesinden 2 gün önce cebimizden ne kadar çıktığı belli değil,yeşilyurt belediyesinin olduğu ara asfalt döküldü,kaldırım döşendi.bugün yeniden sokuldu.hergun milyonlar asfalt yap sök ile çöpe atılıyor.Hicbir idareci de Allah korkusu olmayabilir.makam mevkii ve millet parası ilah edinilebilir ama bunun bir hesap günü var.Oy verenler de dahil Allaha havale ediyorum.Cebimden çıkan tek kuruşu helal etmiyorum.

 11. ahmet dedi ki:

  Artık bitti!! Oy vermem 15 yıldır hastane okul yapacakta oy alacak… Bunları geçin! Akşenere veririm size vermem…

 12. Malatya spor lu dedi ki:

  Eski tapu dairesi tinerci hapcı yeri oldu bırakıp gittiniz daha oy felan istemeyin sokağa çıkamıyoruz

 13. Şahika dedi ki:

  Reis’i seviyoruz diyorsunuz ondan başka kimseye inanmam diyorsunuz? Ee Reis’in inandığı 3 dönem ust üste MKYK görevi verdiği Öznur Hanım a inanmamak Reis’e ayıptır bir kere!

 14. Gazi dedi ki:

  Ayıptır ayıp kadın gece gündüz Malatya için kosturuyir.Hangi vekili her haftasonu seçim bölgesinde görüyorsunuz?

  1. Kadir dedi ki:

   Mustafa şahini görüyoruz öznur çalık işin şovunda bunu artık herkes biliyor ve görüyor

 15. Hüseyin dedi ki:

  Sayın Başkanım, ilk günden beri sizin yanınızdayız. Her zaman da yanınızda olacağız. Biliyoruz ki başımızda siz olduğunuz sürece Malatyamızın sırtı yere gelmeyecektir.

 16. Selami Bey dedi ki:

  Sayın vekilim, Allah sizden razı olsun. Provokasyon derdine düşenler kimse kalmamış gibi size saldırıyor. Bugüne kadar hiç bir çağrımızı cevapsız bırakmadınız. Malatya’yı Malatya yapan, Kayısımızı Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya tanıttınız. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

  1. Oguz dedi ki:

   YAHU BEN 27 YAŞINDAYIM GARDAŞIM MALATYANIN 22 SENESİNİ BİLİRİM.NE DEĞİŞTİ RESTORASYON DIŞINDA BİR ŞEY YAPILMADI.
   GİTTİGİMİZ PARK AYNI PARK MİŞMİŞ PARK ,ORDUZU PINARBAŞI
   ÇARŞIYA ÇIKTIGIMIZ YER KANALBOYU VEYA KAPALI ÇARŞI
   MALATYAYA TEK YAPILAN YENİ ŞEY AVM DİR….
   MALATYA PARK BİR MALATYA ORDA TESELLİ EDİYOR KENDİNİ 🙂
   ARTIK YAPAN YABANCI ŞİRKETLERDEN
   ALLAH RAZI OLSN DİYELİM NE DİYELİM
   SİZİN YÜZÜNÜZDEN BUNLAR YÜZ BULUYOR GEREKEN HİZMETİ MALATYAYA YAPMIYORLAR HA KALDIRIM DIŞINDA DEĞİŞEN BİR ŞEYDE YOK
   BAKIN İTFAİYENİN ORAYA AVM YAPACAKLAR SÖZDE 4 5 SENEDİRLİ TERTEMİZ BİR SU GÖLÜ YAPILACAK ALANIN SUYUNU BOŞA AKITTILAR BOŞA AKTI
   BOMBOŞ ARAZİ KALDI.
   AVM YAPILACAK AVM .)
   O ARAZİYİ KİM PEŞKEŞ ÇEKTİYSE O TOPRAKTAN ÇIKAR SU PINARLARINI AVM DİYE KAZI YAPTIRIP KİM İSRAF ETTİYSE LANET OLSUN.SU ÜLKESİ MİLİDYAYI SURİYE YAPTINIZ ALLAH RAZI OLSUN ARTIK RENK RENK KALDIRIMDA YÜZERİZ ARTIK…
   Meclisin tv sini izleyin görürsünüz
   Bu Malatyayı veli ağbaba dışında kimse savunmuyor adamın siyasi görüşü kimseyi ilgilendirmez ama Malatyaya 5 6 Yıl önce şinası kazancıoglu adlı belediye başkanı adayı vardı,Seçmediniz adam malatyaya monoray lazım,Göl çevrelerini turizmlendirmek lazım yapay plaj lazım şehre Yeşil lazım dedi seçmediniz.Bir kere kardeşim eskişehirin yaptıgını yapın bakın o adamlar hep akp ye oy verirdi bu sefer chp ye verdiler Allah razı olsun.
   Eskişehirin belediye başkanı chp li ve eski şehiri yeni şehir yaptı kent parkndan yapay plajından masal kalesinden yeşilliklerden herşeyinde eskişehir mükemmel bir şehir oldu.
   Darısı Memleketime inşallah….

 17. Sami dedi ki:

  Bizin ne kadar talebimiz olduysa ilgilendiniz hemen sorunlarımızı çözdünüz Allah sizden razı olsun vekilim eğer gerçekten amaç talebi iletmekse ilgileniyorlar hakkını yememek lazım

 18. Serap dedi ki:

  Sayın Vekilim durmak yok yola devam, sizlere REİS’e güveniyoruz Yolunuz açık olsun.

 19. Ethem dedi ki:

  “Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz” sözü, yorumlarınızla tescillenmiş oldu.
  Kadın sayesinde Malatyayı parmakla gösteriyorlar her yerde. Herkes Malatya ya imrenirken, kör gözler dilleniyor böyle.

 20. Ali dedi ki:

  Yav he he…

 21. Ferit dedi ki:

  Erken seçim var yakında herhalde çünkü bu aralar çok görünmeye başladılar ama bunlar tekrar aday olursa oy verir isem ellerim kırılsın

 22. İlhan dedi ki:

  Kaç defa mesaj attım bir türlü cevap alamadım gõstermelik vekiller umarım Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN bu yaptıklarınızı görür ve isitir

 23. Mustafa dedi ki:

  Biz size değil Reise inanıyoruz. Kusura bakmayın

 24. Hasan dedi ki:

  Sizlere asla ve asla oy yok. Size bir daha oy verirsem elim kırılsın. Kayısı ayaklar altındayken istifa edin. Sizlere güvenmiyorum. Yazıklar olsun. Siz kim millet kim. Millete gurban olasiniz.

 25. Adnan BEBEK dedi ki:

  Allah aşkina ne olur hekimhan a bir bakın içme suyumuz akmıyor sulama suyumuz yok ağaçlarımız kurudu ilğilenen yok ne olacak bunun sonu goletde bir ilerlemeyi boş ver alan mutahit yok bumu hizmet Allah peyğamber aşkına bir bakın

 26. ÖZ MALATYA dedi ki:

  Vekiller açık açık yazsın telefon numaralarını o zaman milletin emrinde olduklarını bilelim

  1. ilyas dedi ki:

   televizyonlardan telefonunu veren vekilin numarasını ben aldım ve aradığımda cevapsız hiç olmadı işi rast gelsin hakkımız da helal hoş olsun sn vekilimizden teşkilat tecrübesinden mi bilemiyorum bizi hiç mahçub etmedi, talebimize dönüş yapıp bilgi vermesi bir ayrı güzellik

   1. Ak malatyalı dedi ki:

    Sn ilyas bey ; Bu bahsettiğin vekil eski il başkanlığı yapan üç dönemdir milletin vekili olan delikanlı zat ben de telefonunu televizyo proğramında almıştım 0 532…..33 nolu O bizi mahçup etmedi Allah O nu mahçup etmesz inş.

    1. Mehmet dedi ki:

     Beyler vekili arayıp sizin kendi sorunlarınızla ilgılendıgını söylüyorsunuz. Benım öyle şahsen hiç derdim olmadı.. benim derdim hep memleket oldu! Size zahmet benım yerıme de sorarmısınız? 1- 2. Ci unuversıte ne oldu? 2- malatya ya sivil havalımanı istiyoruz milletçe ne oldu? 3- şehir hastanesi neden buyuksehırlere yapılıyor ( Elazığ buyuksehır yaa ondan sordum) 4- hekımhan neden demırcelik fabrıkası yapılmadı da Sivas, dıvriği ye yapılıp sıvaslılar işe alındı? 5- trambus ne zaman kalkacak raylı sıstem gecılecek? 6- bilim merkezi neden buyuksehırlere yapılıyor ( Elazığ da var orası buyuksehır ya)7- hıpodrom neden Malatya’da yok… eee hadi sor yapsınlar da gorelım! Bız mıllet olarak bunları istıyoruz?

     1. ADIYAMAN LI dedi ki:

      VAGON FABRİKASI AÇILDI MALATYA YA YETMEZ Mİ SİZE

 27. Malatya dedi ki:

  Valla bir türlü Vekillerimize ulaşamıyoruz nasıl Milletin emrinde oluyorlar anlamıyorum anlayan varsa yazsın

  1. Ethem dedi ki:

   Ben taaa Van dan Ak Parti Genel Merkezi arayıp Malatya da dışarıda kalmış hasta yakını akrabalarıma yer istedim ve Öznur Hanımın danışmanı benim akrabalarımı demiryolları misafirhanesinde konaklattılar. Sizler Malatyalı olarak “ulaşamıyorum” diyorsanız bence biraz kendinizde de eksiklik aramalısınız.
   Şimdi genel merkezin numarasını internetten bulup öznur çalığın makamını bağlatamadım demenin hiçbir akıl karı yanı yok bence.

  2. Ethem dedi ki:

   http://oznurcalik.com.tr/page/contact numarasını açık yazmış ki

   1. Hakan dedi ki:

    Cep telefonu olacak kardeşim cep telefonu. Ordan randevu al şu bu degil. Sen millete hizmet edeceksin. Ayağına çağırıp, randevu aldırmayacan. Hı aldırırsan, millete sırtını dönersen diger secimde bu millet size iyi ders verir. Aslan gibi çık cep telini ver. millet 24 saat ulaşsın bakalım. Yürekleri varsa. ama bunların derdi hizmet degil kardesim.

    1. Kadir dedi ki:

     Kartvizitinde cep telefonu yazan tek vekil mustafa şahin zaten yaptıklarının yansıması ortada 3 dönemdir vekil ve bütün anketlerde 1 çkkıyor Allah işini rastgetirsin

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."