Final

Fuat


Lab


Malatya Haber -

‘Paris Görmüş Ödül’lü Başkana ‘Volkanik’ VIP Karşılama!

‘Paris Görmüş Ödül’lü Başkana ‘Volkanik’ VIP Karşılama!
 • 20.01.2020

Birleşmiş Milletler Örgütü’nün en prestijli kurumlarından biri olan UNESCO’dan “İdealkent” ödülü aldığı yönünde imaj yaratılan, oysa sadece Ankara’daki bir reklam, organizasyon ve danışmanlık şirketinin ödül olarak verdiği plaketi almak üzere ödül tören yeri  seçilen Paris’e giden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya’ya dönüşünde havalimanın VIP (Very Important Person- Çok önemli, özel imtiyaz sahibi kişi) salonunda belediye personeli ile ailesi tarafından; düğünlerde ve kutlamalarda kullanılan, volkan olarak da adlandırılan ateş fıskiyesi ve konfetilerle karşılandı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, merkezi Ankara’da bulunan ve belediyelere yönelik reklam, organizasyon ve danışmanlık işleri yapan ADAMOR Limited Şirketi bünyesindeki Kent Araştırmaları Enstitüsü’nün “Kadim Yeşilyurt Kentsel Planlama Projesi” için ödül olarak verdiği plaketi almak üzere geçtiğimiz hafta Fransa’nın başkenti Paris’e gitti.

Ödülün, Birleşmiş Milletler (BM) Eğitim – Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) tarafından verildiği imajını yaratmak amacıyla bir aydan bu yana yoğun bir propaganda faaliyeti gösteren Yeşilyurt Belediyesi’ne verilen plaket, 16 Ocak Perşembe günü Paris’te UNESCO binası olduğu belirtilen bir binada Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teslim edildi.

Volkanlar ve konfetilerle karşılandı 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Paris gezisinden Pazar gecesi Malatya’ya döndü.

Başkan Mehmet Çınar, Malatya Havalimanında belediye personeli ve ailesi tarafından VIP çıkışında volkanlar ve konfetilerle karşılandı.

Havalimanının VIP otoparkında, tepe lambası sürekli açık durumda olan Yeşilyurt Belediye Zabıtası aracının, başkana eskortluk yapmak üzere oraya getirildiği öne sürüldü. Aynı araç başkanın konvoyuyla birlikte havalimanından ayrıldı.

Karşılayanları belediye çağırmış

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, karşılama töreni ile ilgili olarak twitter hesabından yaptığı paylaşımda, karşılama töreninin sürpriz olarak niteledi. Çınar, paylaşımında, “Fransa dönüşü havaalanında bizlere sürpriz bir karşılama yapan başta sevgili eşim ve çocuklarım olmak üzere, çalışma arkadaşlarıma, kıymetli muhtarlarımıza ve güzel yürekli insanlara alâka ve teveccühleri için gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Mehmet Çınar’ın sürpriz olduğunu vurguladığı karşılama için Yeşilyurt Belediyesi’nden bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin arandığı ve “Başkanımız bu gece Malatya’ya dönüyor. Sizi de karşılama töreninde görmek istiyoruz” diyerek, havalimanında kalabalık oluşturmaya çalıştığı öğrenildi.

Bu arada, Mehmet Çınar’la aynı uçakla Malatya’ya gelen Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ın ise, ‘normal- ayrıcalıksız’ vatandaşların çıktığı salon ve kapıyı kullanarak havalimanından ayrıldığı görüldü.

Güler HAZAR- malatyahaber.com

İLGİLİ HABERİN LİNKİ:

Bu Ödülün ‘Uluslararası’ Olan Tek Yanı Paris Gezisi!

FOTOĞRAFLAR: Malatya Havalimanı’ndaki karşılamadan

Etiketler: / / / / /

Yorumlar
 1. malatyalı2344 dedi ki:

  Komedi resmen daha bilmiyorlar ne yapsınlar kendilerini çalışıyor göstermek için yazık 🙂 🙂 🙂

 2. irfan dedi ki:

  lşmdi bu gezinin resimleri için milyonlarca liralık dergi bastırıp tüm kurumlara ve iş yerlerinin masasının üzerine dağıtırsınız sadece dağıtması binlerce lira tutar vah halimize vahhh

 3. Göktürk dedi ki:

  Konuları birbirine karıştırıp hınç almaya çalışan biçareler.Hıyar tarlası deyipte dalga geçtiğiniz şeyleri siz ürete biliyormusunuz acaba!Önce bi kendinize bakın!Şikayet edenler o tarlanın hıyarını yemesin…

  1. Hasan dedi ki:

   Malatya Malatya olalı böyle bir olaya sahne olmadı.Şakşakcılar Kendileri çalıp kendileri oynamışlar.

  2. Kamil dedi ki:

   Malatya malatya olalı böyle komedi görmedi.Bu toplumun gelinen sosyal ve kültürel gelişmişliğinin çok açık bir örneği.Malatyahaber com sizlerede teşekkür ederiz.

 4. Mamoş dedi ki:

  Tam bir fiyasko.

  1. Malatyalı dedi ki:

   Essahmış gibide tören yapmış

 5. sercan dedi ki:

  Çok “SİNERJİK” hareketler bunlar…Reklam kokan hareketler birde sorsan baksan öylede mütevaziler ki tasarruf yaptık diye de boy boy resim verirler yazık yazık yazık …Sosyal medya fenomenleri sizi işiniz gücünüz sosyal medya hıyar tarlasının durumu nasıl onun içinde gidersinz artk ödül almaya

 6. Kemal dedi ki:

  Malatyahaberin eline sağlık. Çınar ve ekibi bu ödülü daha büyüterek ballandıra ballandıra anlatıp bizlerin gözünü boyayacaklardı. Belki seneye devamını getireceklerdi. Balonları patladı.

 7. Haci dedi ki:

  Seneyede Bekir Karakuşun hıyar tarlası için Amerika’da birleşmiş milletler binasında size ödül versinler diye bi organizasyon şirketiyle anlaşırsınız.
  Sonra yine Sinerjik yardımcılarınızla ödül almaya gidersiniz.
  Sonra yine bütün belediyeyi havaalanına toplarsınız. Maksat hem gezme olsun size hemde milletin gözünü boyayın.
  Yazık çok yazık…

 8. kaysı44 dedi ki:

  yazıkkkkk….

 9. Akil insan dedi ki:

  Artık yeni yıpranmamış isimler baskan olsun 4 dönem belediye başkanlığı yapan Malatyalı olmayan akrabalarını yanında gezdiren adamlar olmasın artık şunu da unutmayalım belediye başkanlığı yapıp sonra birde vekil olayım olayları da artık Malatya halkına işlemez yeter bu kadar

 10. Malatyalı Bekir dedi ki:

  Ben Frankfurt Belediyesinde calisiyorum.Belediye Baskani ‘nin makam odası her zaman açık olur ve makam aracı olarak sadece Audi A4 var ve koruması yok .Herhangi bir arzumuz olduğunda randevu almadan yanına gidiyoruz. Her sabah kahvaltısını masasında evinden getirdiği ekmek arasıyla yer. Anlaşılan Reis in Hülâgü meselesini sadece Müslüman olmayanlar anlıyor. Allah sonumuzu hayır etsin

  1. Roberto Carlos dedi ki:

   Sunlari soyleyip hala reis diyorsunuz ya nasil bir hastalik bulasti size kardesim?
   Nerede ekmek arasi, nerede dakikada trilyon yiyen saray? Allah gozunuzu acsin hepinizin…
   Hala reis diyorsunuz…

 11. Veli dedi ki:

  İşte Hacı Uğur ve Ekibi.Kaldığı yerden devam ediyor. ‘Sinerji’si bayağı kuvvetli bu ekibin.

 12. Ahmet dedi ki:

  Yeşilyurt Belediyesi, geçmişte borcu olamayan vatandaşların emlak vergilerini film fırıldakla ve üstelik faizinide işleterek vatandaşları tonlarca borçlandırarak , haksız uygulama yapmaktadır.
  daha sonrada topladıkları paraları da işte böyle ortalığa saçmaktadır.

 13. Bircan dedi ki:

  “Okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor. Ben her zaman cahil halkın ferasetine güveniyorum”
  Adam bu lafı boşuna etmemiş. Akıllı işi mi bu şimdi?

 14. Kemal dedi ki:

  Bu adam iyiki büyükşehir belediye başkanı falan olmamış.Her gün törenden,eğlenceden geçilmezdi.

 15. Yavuz dedi ki:

  AK Parti vekilleri Mehmet Çınar’ı tebrik ediyorlardı. Bakalım şimdi ne yapacaklar. Gerçi bunlar birde kalkar hayırlı olsuna giderler. Atalarımızın güzel bir sözü var. Körler sağırlar birbirini ağırlar.

 16. Hasan dedi ki:

  İşte reis. adamların bu hayat pahalılığında bulunduğu belediyelerde örnek olacağına vur patlasın çal oynasın şaşaalı,görkemli bir belediyecilik örneği sergiliyor.Vatandaş zamlardan inim inim inlerken bunlar avenesi ile gösteriş peşindeler.Belediye başkanı pek ala bir bir tören istemiyebilirdi.Bunları unutmayacağız.

 17. Hasan dedi ki:

  Yahu bu belediye başkanı özel bir reklam şirketinden ödül aldı.Bağlı olduğu şirketle ış yapan herkese verilir.Zaten anlamlı bir ödülü alacağı,bir projesi uygulamasında yok.Daha vahimi yandaşların o saatde orada kendi kendilerine bayram yapmaları tuhaf.Diğerleri pek önemli değil peki Bu giderler için harcanan paralar kimin ?

 18. halil dedi ki:

  ver mehteri. kendileri çalıp kendileri oynuyor.
  reklam iyi. ama Malatya artık bunlara dur demeli
  icraat yok. malatya gelişmiyor.

 19. Yeşilyurtlu dedi ki:

  Çok “Sinerjik” hareketler bunlar çalışanları arayıp zorla getirtip haberim yoktu süpriz oldu diyecek kadar insanların aklı ile dalga gecmeye cesaret ediyorlar.Elbette ki bugünlerin birde YARIN ı olacak insanlar zorluk içerisinde yaşarlarken sadece göstermelik günü kurtarmaya yönelik basit işlerle bizlere kendilerini şirin göstermeye çabalıyorlar oysaki YARIN geldiği zaman göreceğiz kim AK kim KARA yazık günahtır acaba çınar bey belediye başkanı olmadan kaç kere paris e gitmis ömründe paris değil muğla antalyaya gitmiş mi kendi cebinden çıkmadıgı için gezer tozar adınıda UNESCO diye koyarlar bu SİRKİN maaliyetini açıklamalı yeşilyurt belediyesi eğer benim hakkım varsa o çarçur edilen paranın içersinden ben hakkımı helal etmiyorum

 20. vahit var dedi ki:

  trajikomik

 21. Kaya dedi ki:

  Yazıklar olsun çınar.Para yok diye mıhlıtut caddesini temizlemiyorsun dandik ödül için danışman şirketlerine para aktarmada zorluk çekmiyorsun.Bu defa baltayı taşa vurdun.Akıl hocaların senin sonunu hazırladı.Her tarafta anlatacağım.Siz bu milleti fazla saf zannettiniz galiba.

 22. yorumcu dedi ki:

  Mehmet çınar göreve geldiğinde tasarruf uygulama sözü vermişti hatta bir kaç kiralık aracı geri vermişti. Yine kendi sosyal medya hesabından haber yapıp bunun reklamını yapmıştı. Şimdi bu karşılamaya ne gerek var, içeriği bile belli olmayan bir faydası olmayan bir ödül!!! alıyorsun ve çok büyük şeyler yapılmış gibi karşılanıyorsun. Peki açıklayın bakalım bu yurt dışı gezisine kaç kişi gitti, görevleri neydi Yeşilyurt belediyesine ne kadar liraya mal oldu….

 23. Murat dedi ki:

  hayır bunları görüp de ses çıkarmayan partinin il yönetimine ne demeli peki? bunların vizyonsuz olduğunu gördük zaten. resme bakar mısın belediye personellerinden yaranmak isteyenlerin hepsi orada. ama parti yönetimi makama çekilmiş izliyor. İYİ SEYİRLER CANIM

 24. muharrem dedi ki:

  Bundan mutluluk mu duydunuz ya allah yardım ede size boş işler

 25. Vatandaş 44 dedi ki:

  Anca foto çekip tören yaparsınız, bir de yemek müzesi. Reklam şirketleri sayenizde boş durmuyor. Polonyadan biri gelse de şu çamur sokağa asfalt dökse.

 26. Ali Yılmaz dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız bunları görmüyormu bu ne saçmalık iyice zıvanadan çıktı bunlar

 27. kamil dedi ki:

  çapı en fazla küçük bir eğlence düzenlemeye yeteceklerle yola çıkıpta koca belediyeyi yönetmeye kalkarsan fişkiye volkanı işte böyle elde patlar.

 28. Roberto Carlos dedi ki:

  Vay be…
  Bundan 5 sene sonra belki de daha kisa bir sure sonra samimi akp li arkadaslarla oturup cay icerken icinden gectigimiz son birkac yil yasananlarin akp yi nasil da bitirdigini, tarih ettigini konusacagiz…
  Allah saglikli omur versin insallah herkese…

 29. Sacit dedi ki:

  Şu linkini verdiğiniz paristeki törenle ilgili haberdde sergi fotoğrafında Mehmet çınarla birlikte görülen sakallı arkadaş kim çok merak ettim Kimin nesi neyin nesi nerde görev yapıyor,niye orada,niye fotoğrafta.Ayrıca bu şyahıs yeşilyurt belediyesinin haberlerindeki fotoğraflarda öne çıkartılan birisi.Çınarın yanında durduğuna göre onun için mühim birisi gibi.YEşilyurtu gelecekte neler bekliyor onu merak ettiğim için soruyorum.Birileri şimdidenmi yeşilyurtun belediye yönetimini tanzim ediyor?

  1. Memo dedi ki:

   Kadircan Esen.
   Başkan yardımcısı,aynı zamanda mütahitlik yapıyor.

 30. Selim dedi ki:

  Yeter bi düşün milletin yakasından.
  Bırakın paraları çarçur etmeyi kardeşim.
  Vebaldir bu para işleri.
  Döner dolaşır sizleri bulur.
  Reise de ihanet etmeyi bırakın.
  ‘Sinerji’ oluşturacağız derken, çöküntü yaratmayın partide

 31. Orhan dedi ki:

  Çınarın sinerjik yardımcıları bakıyorlar ki Selahattin başkanda bu tür organizasyonlarla büyükşehir belediye başkanı oldu, Çınarı da bu yöntemlerle büyükşehir belediye başkanı yapmaya çalışıyorlar. Kendileri de Yeşilyurt’a hazırlanıyorlar.
  Millet bu oyunları yutmaz.
  Malatyahaber elinize sağlık. Bunlara prim vermeyin, milleti uyandırın…

 32. Ünlü dedi ki:

  Selahattin bey de yapardı böyle işler bu kadar ses getirmezdi.
  İnsanlar artık daha bilinçli ve güzel bir gelişme bu.
  Malatyahaberi de tebrik ediyorum bu olayın Peşini bırakmadığı için.

 33. Amenna dedi ki:

  Yakışır başkanıma başarılarının devamını dilerim Allah yolunu açık etsin gelecek dönem büyükşehir belediye başkanı

 34. Kül Yutmaz dedi ki:

  “sinerjik” işler bu işler çal oyna vur oyna

 35. Paşa dedi ki:

  Milletin parasıyla kendileri çalıp oynuyorlar. Kendi reklamlarını yapıyorlar. Milletin hakkına giriyorlar.
  Vur patlasın çal oynasın modundalar. Milleti Ak partiden soğutuyorlar. Böyle giderse oy yok.

  1. Hasan dedi ki:

   Ak partiden halen soğumadınız mı??

 36. Hacıcavcav dedi ki:

  Trajikomik belediyecilik ancak böyle olurdu

 37. Aytaç dedi ki:

  Tek kelime ile halktan kopuş..Halka rağmen ve halkla dalga geçmek. Bu karşılama bir devrin bitişidir. Ak Partinin bu adamlarla temsiline duyarsız kalanlar, il teşkilatı vekil ve genel merkez..Buyrun bize layık gördükleriniz.

 38. Demir dedi ki:

  Bu işler hep ‘yardımcı’ bir malum şahsın işleri.
  Çınar ve ekibi kukla konumundalar.
  Koca Yeşilyurt ne hallere geldi.

 39. MALATYAPLATFORMU dedi ki:

  İşler Ayna Çal Çal Oyna…??

 40. Malatyalı dedi ki:

  Gülünecek halimize bakın ya biz Kayseri Antep Eskişehir Antalya Bursa Diyarbakır Kocaeli Adana Mersin gibi şehirleri görmesek diyeceğim ki doğru yinede böyle görkemli karşılama torenini Mehmet çınara yakıştıramadım keşke yaptirmasa idi iyi olurdu ama o nefis varya …………

 41. Zeki dedi ki:

  Karşılama organizasyonu da belki pakete dahildir.

  1. öneri dedi ki:

   bence pakete dahil değil
   Eğer öyle olsaydı giderken 9B gelirken üç saat önce yeni havaalanında bekleyip 6B de olmazdı.
   Cidden varsa böyle bir ödül organizasyonu 1A olurdu.
   Küçük Reisin havası biz gariban Malatya’lılara.
   O da memurlara mesai paralı mecburi talim.

 42. Kamil dedi ki:

  Nobel ödüllü Aziz sancar beyefendiye bile Türkiye Cumhuriyeti boyle bir karşılama yapmadı.Bu şakşakcıları cimere şikayet edeceğim.

 43. Nedim dedi ki:

  Mehmet Çınar temiz adam ama ekibi boş. Yazık adamın kuyusunu kazıyorlar…

  1. Hasan dedi ki:

   Biz kimsenin kalbinin içini açıp bakamayiz kim temiz kim iyi kim kötü.. gördüğüm kadarıyla belediye yi kendi dost ve akrabaları ile doldurmuş bir belediye başkanı..

  2. Hasan dedi ki:

   Çok iyi insan olabilir.Niçin bu işlere izin veriyor.

  3. Kemal dedi ki:

   Ekibinin boş olduğunu nihayet kabul ettiniz.

 44. Şahin dedi ki:

  bu karşılamayla herşeyi yüzlerine gözlerine bulaştırdılar belediye başkanına daha çok zarar verdiler.Yazık adama.

 45. Yamaç dedi ki:

  Yeşilyurt belediyesi UNESCO’dan ödül almış olsa ulusal medyaya haber olur, manşet olurdu. Ancak düzmece bir ödül olduğu için sadece kendi ekibi bunu lanse ediyor.
  Karşılama töreni için herkesi aradıkları konuşuluyor.
  Milletin aracıyla israf edilerek adam toplanıyor ve belediye bütçesinden havai fişek ve konfeti atılıyor.
  Çınar ve ekibi yanlış işler peşinde.
  İnsanları kandırmak bir şehrül-emine yakışmıyor.

 46. mamoş dedi ki:

  ne hoş işte paris görmüş başkanımız oldu hangi ilçede var paris görmüş başkan 🙂 birde yeşilyurtun tanıtımıymış kime niye neyini tanıtıyorsunuz farzedelim tanıttınız turizm patlamasımı yaşayacaz paris burayamı gelecek malatya nehale geldi hele bak.gittiniz karşıladınız eyvallahda bu şamata niye bu gösteriş nedir kime nisbet ediyorsunuz kimle yarışıyorsunuz sözlerim bukadar dağılabilirsiniz.

 47. cezmi dedi ki:

  Valla bu Mehmet Çınara şimdi acımaya başladım.Elinde güç ve para bulunan bir mevkideki insanı savunmaya kalkanların yazdıklarına bakıyorum, vallaha başkana acıyorum. Etraftakileri Bu kadarmı zeka perişanı olur.Başkanın sorununun etrafında bunların olması olduğunu görüyorum.Paris ödül türeni şu bu neysede o çapakçul karşılamayı çınar yapmış yaptırmış olamaz.İşte bu yorumları yazan tipler o rezalet karşılaşmadakı sahneyi yaratmış olmalılar.Eğer başkan bundan sonra bu tür şeylerden korunmak istiyorsa etrafındaki bu çapsız yalaka tayfasını uzaklaştırmalı.Bu başxta büyükşehir olmak üzere diğer başkanlarında sorunu.Etrafındakiler başkanları batırdıkça batırıyor.Burnada Çınarı savunma adına yazıp takla atanlar her yerde var malesef.

 48. Vehbi korhan dedi ki:

  Yapılan projeleri gormeyip elde edilen basarıyı itibarsızlaştırma cabası nedendir anlamak zor. Her yerde samimiyetiyle karşılık gören bu güne kadar memlekete gelmiş en temiz siyasetçiyi bile bu kadar basit oyunlara alet etmeye calışıyosunuz ya helal olsun. Dun ki haberinizden sonra arayan olmadı mı tekrar yazma ihtiyacı duydunuz. İnş Mehmet başkan sizi muhatap almaz…

  1. HÜSEYİN ATICI dedi ki:

   Sıkıntı şu.. bu belediye haksız uygulamalarla vergi topluyor ve bu vergilerin nereye gittiği de burdan belli..

 49. Reklamcı dedi ki:

  Memleketin bigisi ve düzeyi haberlere yapılan yorumlarla gözler önüne seriliyor.
  Yalaka trollerden birisi çıkıp ta bu ve benzeri shte parlatmaların gerçek olabileceğine ihtimal vermiyor ve gözü kapalı savunuyor.

  Qransa’yı fethetmş edası ve Paris’te Yeşilurt’u taınıtmışlar masalı..
  Tirajlı bir Fransız gazetesi’nde ödül ve Yeşilyurt ile ilgili bir haber göterece var mı?

  Ya da UNESCO faaliyetleri arasında yer alıyor mu?

  Merak eden araştırsın…

  Ayıptır.

  Özür dileyin ve bu maksatla harcanan parayı belediyeye iade edin.

 50. Emrah dedi ki:

  Ver mehteri. Bu millete ne versen gidiyor…

  1. öneri dedi ki:

   yemiyor. gargara yapıyor. tükürecek.
   “ver mehteri” güzeldi.

 51. İyi bı takipçi dedi ki:

  Ve sahnede yine ucuz haberciler…
  Bu memlekette taş üstüne taş koymayanlari alkislayip iş yapanlari yeren zihniyetin sahneden inme niyeti yok. Hayırdır beyler kaynağınız mi kesildi yoksa abileriniz Mehmet çınar i rakip mi görmeye başladı.

  1. Ahmet dedi ki:

   Gönül belediyeciliğinin gönülsüz müdavimi. Azıcık utanma yok mu?

  2. Kahraman Malatyalı dedi ki:

   Ucuzluk nedir biliyor musun ? Ucuzluk , kamu kaynaklarıyla organizasyon şirketinden kıytırık bir plaketi unescodan almış gibi lanse etmektir .

  3. öneri dedi ki:

   iyi bir iş takipçisi olabilirsiniz. Ama keloğlan şarkısı vardı ya “”uyan aykızım sultanım” hatırlatıyorum.
   yerli malı olup Fransa’da verilen plaketçik de karşılama töreni de balondur balon

 52. Ben alıştım dedi ki:

  Medator benim yorumum neden yayınlanmıyor

 53. Pirceviz dedi ki:

  Yapmayın beyler bu kadar ucuz dûşunmeyin.
  Yok VIP salonundan neden geçmiş..
  Bir ilçenin tanıtımına hiç mi katkısı yok yapılan kültürel projelerin.
  Her ödûlün yapılan çalışmaları motive etmez mi?
  Kokpit yakılmış ne var bunda..
  Karşılama noktasında başkanın gerçekten bilgisi yoktu.
  Şayet bu iş program dahilinde olsaydı binlerce kişi olurdu.Topu topu 50 kişi ancak vardı ve kendiliğinden oluşan bir durumdu..
  Daha guzel projeler için destek olmak varken neden gölgelenmek istenir,varsın bu ödül bir şirket tarafından verilsin.Ortada bir emek ve hak edilen bir ödül var..
  Lûtfen biraz dar düşunmeyelim..

  1. Bir Garip Yolcu dedi ki:

   Belediyenin hangi biriminde çalışıyorsun kardeş? Ödülü parayla mi aldınız beleş mi..şunu açıkla da millet rahatlasın..

  2. Malatyalı dedi ki:

   Ufo gören masum köylülere bakın hele ,tanıtımmış zaten bilbordlar hep çınar başkanın afişleriyle dolu zaten tanıtım yapılıyor ama kimin tanıtımı

 54. Ramo dedi ki:

  Peki UNESCO’nun bundan haberi var mı?

 55. Bilirkişi dedi ki:

  Vatandaş yararına çalışın REKLAMINIZI millet yapar gerek yok böyle şeylere.

 56. 44 dedi ki:

  REKLAM şirketinden REKLAM amaçlı ödül almış başkan ne var bunda Reklamlar reklamlar….

 57. vural dedi ki:

  vayybeee helal olsun

 58. Şaka gibi dedi ki:

  Olaya bakarmısınız. Uzun Metrajlı Ucuz Tiyatro , şirket araçları, zoraki alet edilen kişiler, ülkenin bu zorlu günlerde çarçur edilen halkın parası. Bunlar mı dinden, imandan, idarecilikten ve haktan bahsedecekler. Şunların düştüğü hallere bakın Ey Ahalii. Gördükçe insanlığımdan utanıyorum. Yazıklar olsun!

 59. Ahmet dedi ki:

  Şaka yapmışlar

 60. reel dedi ki:

  Gormemisin bir ödülü olmuş çekmiş konfetinin fitilini koparmış.Allah akıl fikir vere hep tribünlere oynayın ancak.Millet sefalet içinde gerçi herkes layık olduguyla idare olunur.Durmak yok devam devam

 61. Arif dedi ki:

  Belediyenin araçlarının gece vakti orada karşılama da işi nedir acaba ? Uluslararası diyorsunuz ödül Ankara’da danışman firma tarafından verilmiş diye söyleniyor

 62. Can dedi ki:

  Hiç gülesim yoktu gerçekten şaka gibi ya şu duruma bak:)

 63. Hasan dedi ki:

  Özel bir şirketten para karşılığı ödül aliyon çok büyük bir başarıymış gibi halka lanse ediyosun çınar bey bu işlerle uğraşacağına dönde yeşilyurtta kayda değer hizmetler ver.

 64. Cengiz dedi ki:

  Buradan Sn. Valimize bir kaç soru sormak istiyorum.

  1) Sn. Valim Mehmet Çınar”ın bir ilce Belediye Başkanı olarak VİP den geçme yetkisi var mı?

  2) Arguvan, Hekimhan veya Arapgir, Kuluncak Belediye Başkanları da VİP i kullanmak istese buna müsaade eder misiniz?

  3) Devlet VIP salonunu kullanma kuralları bellidir. Bu murallara uyulmadığı için, Devletin VİP salonu birilerinin siyasi canbazlığına alet edildiği için Havaalanından sorumlu mulki amir başa olmak üzere ilgililer hakkında herhangi bir işlem yaptınız mı? Bunlar CİMER aracılıği ile de soracağım. Saygılarımla

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."