Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

Yüzme Yarışmaları

Yüzme Yarışmaları
  • 27.12.2015

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Yüzme Yaş Grupları İl Birinciliği yarışması yapıldı.

Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen yarışmalarda, Malatya Su Sporları, Balık Adamlar ve Pelit Spor kulübünden sporcular kıyasıya mücadele verdi.

Yarışmalarda alınan sonuçlar şöyle;

50 Metre Bayanlar Sırtüstü Küçükler 8 Yaş, birinci Melike Özbey, ikinci Elif Aktaş, üçüncü Selin Demir, dördüncü Sıla Karabulut.

50 Metre Erkekler Sırtüstü Küçükler 8 Yaş, birinci Efe Erkafalı, ikinci Yiğit Kıbak, üçüncü Yüksel Işık.

50 Metre Bayanlar Sırtüstü Küçükler 9 Yaş, birinci Buse Meydan, ikinci Nur Tosun.

50 Metre Erkekler Sırtüstü Küçükler 9 Yaş, birinci Berk Özçelik, ikinci Doğukan Cumaoğlu, üçüncü Meriç Nevruz.

50 Metre Bayanlar Sırtüstü 10 Yaş, birinci Beste Ödevci, ikinci Aybüke Aksak, üçüncü Merve Doğan.

50 Metre Erkekler Sırtüstü 10 Yaş, birinci Faruk Şahin, ikinci Sedat Hayta, üçüncü Taha Bilgin.

50 Metre Bayanlar Sırtüstü 11 Yaş, birinci Dila Şahin Doğan, ikinci Sultan Kaya, üçüncü Kardelen Aydoğdu, dördüncü Gözde Deniz.

50 Metre Erkekler Sırtüstü 11 Yaş, birinci Hayrettin Kıvanç, ikinci Efekan İlhan, üçüncü Burak Genç.

50 Metre Bayanlar Sırtüstü 12 Yaş, birinci Beliz Şanlı, ikinci Burcu Sarı, üçüncü Selcan Bozkurt.

50 Metre Erkekler Sırtüstü 12 Yaş, birinci Berke Söylemezoğlu, ikinci Bilgehan Aydın, üçüncü Kaan Özbakır.

50 Metre Bayanlar Kurbağalama 8 Yaş, birinci Dilara Sayıklan.

50 Metre Erkekler Kurbağalama 8 Yaş, birinci Akif Yiğit, ikinci Berke Tofan.

50 Metre Bayanlar Kurbağalama 9 Yaş, birinci Buse Meydan, ikinci Zişan Meydan.

50 Metre Erkekler Kurbağalama 9 Yaş, birinci Meriç Namlı.

50 Metre Bayanlar Kurbağalama 10 Yaş, birinci Aybüke Aksak.

50 Metre Erkekler 10 Yaş, birinci Utku Dirlik, ikinci Yusuf Özbey, üçüncü Berke Bozyiğit,

50 Metre Bayanlar Kurbağalama 11 Yaş, birinci Nur Atlıkan, ikinci Kardelen Aydoğan,

50 Metre Erkekler Kurbağalama 11 Yaş, birinci Melih Yiğit, ikinci Ozan Ateş, üçüncü Murat Ozan,

50 Metre Bayanlar Kurbağalama 12 Yaş, birinci Sercan Bozkurt.

50 Metre Erkekler Kurbağalama 12 Yaş, birinci Konuralp Cambazgil, ikinci Umut Altunbaş ve üçüncü Ülkü Durak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."