SON DAKİKA

"200 Milyonluk Yatırımı İlçemizle Buluşturduk"

"200 Milyonluk Yatırımı İlçemizle Buluşturduk"

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in 2023’te asfaltsız yolumuz kalmayacak talimatları üzerine çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yarımcahan Mahallesindeki Kalkanlar sokak ve Karakaş çiftliği bağlantı yolunda, toplam 6 kilometrelik sathi kaplama yol yapım çalışmaları gerçekleştirdi. İlçe yollarında kalitenin yükselmesi amacıyla yoğun mesai ortaya koyan ekiplerin bu çalışması, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

 “BAŞKANIMIZA VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yarımcahan Mahallesi’nde asfaltsız yol kalmadığını aktaran Mahalle Muhtarı Hasan Herdili, “Battalgazi Belediyemiz tarafından 2 ay önce başlatılan yol yapım çalışmaları takdire şayandır.  Çolakoğlu ile Yarımcahan bağlantılı bir yoldu ve bu yolumuz daha önce yine Battalgazi Belediyemiz tarafından yapıldı. Şimdi ise yeni açılan yollarımız var. Bu yolumuz Yarımcahan ile Karakaş çiftliği bağlantılı yolumuz ve 6 kilometrelik bir yoldu. Bu yolunda çalışmaları tamamlandı. Bunun yanı sıra cami mevkisinde kilit taşı çalışması yapıldı. Şunu özellikle söylemek isterim ki; Yarımcahan’da asfaltsız yol

“200 MİLYONLUK YATIRIMI İLÇEMİZLE BULUŞTURDUK”

2.5 yıllık zaman zarfı içinde Battalgazi’ye 200 milyonluk yol yatırımı gerçekleştirdiklerinin altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Battalgazi Belediyesi olarak amacımız insanların daha rahat yaşayacağı bir Battalgazi’yi oluşturmak. Bunun içinde mesai kavramı gözetmeden çalışmalarımızı 7 gün 24 esasına göre sürdürüyoruz. Bizler her zaman şunu ifade ettik; Yolun olmadığı yerde üst yapının hiçbir anlamı olmuyor. Bu sorumluluk bilinciyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Battalgazi’deki vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Geride bıraktığımız 2.5yıllık zaman zarfı içinde 200 milyonluk yol yatırımını, ilçemizle buluşturmayı başardık. Bu yatırımlarımızın daha da üzerine koyarak, milletimize hizmet etme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 17:52:21