SON DAKİKA

"Malatya'da Bir Film Çekmelerini Rica Ettim"

PAYLAŞ

Hollywood yıldızları Jerry G. Angelo, Aubrey Trujillo ve "Leo Zaza" olarak bilinen Türk aktör Hasan Aslan, Türkiye Escrima Kali Federasyonu Başkanı Mustafa Günaydın'dan eğitim almak için Malatya’ya geldi.

Türkiye’de çekmeyi planladıkları aksiyon filmi için Türkiye Escrima Kali Federasyonu Başkanı Mustafa Günaydın’ı ziyaret eden Hollywood yıldızları Jerry G. Angelo, Aubrey Trujillo ve "Leo Zaza" olarak bilinen Türk aktör Hasan Aslan, üç gün sürmesi beklenen ziyaretlerinde çeşitli temaslarda bulunacaklarını belirttiler. Federasyonu ziyaretlerinde açıklamalarda bulunan heyet, Federasyon Başkanı Günaydın’dan da eğitim alacakları ifade ettiler. Jerry G. Angelo ile Aubrey Trujillo, Malatya’da olmaktan mutluluk duyduklarını aktararak, 2022 yılında bir sinema filmi çekme düşüncesi ile Malatya’ya geldiklerini söylediler.

Türkiye Escrima Kali Federasyonu Başkanı Mustafa Günaydın ise, ”Arkadaşlarımız Hollywood’dan bizlerle bir ön görüşme yapmak, oynayacakları film için yeni teknikler öğrenip filmde kullanmak için geldiler. Leo Zaza Türk asıllı aktör Malatya’ya daha önce de gelmiş ve tanışmıştık. Şimdi de arkadaşları ile birlikte geldi. Burada iki gündür antrenman yapıyoruz" dedi.

Amaçlarının Malatya’yı gündeme getirmek olduğunu belirten Günaydın, ”Kendilerinden Malatya’da bir aksiyon filmi çekmelerini rica ettim. Malatya’da bir aksiyon filmi çekmeyi düşünüyorlar. En büyük amacım Malatya’nın tanıtımı“ ifadelerini kullandı.

Leo Zaza olarak tanınan aktör Hasan Aslan ise, 11 yıldır ABD’de yaşadığını kaydederek, Uzak Doğu dövüş sanatları ile meşgul olduğunu söyledi. Aslan, kendilerini Malatya’da ağırlayan Türkiye Escrima Kali Federasyonu Başkanı Günaydın’a teşekkür etti.

Açıklamanın ardından Hollywood yıldızları basın mensuplarına küçük bir gösteri yaptı.

iha

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

3 yorum yapılmış

 • DİLAVER GÜR (2 ay önce)
  Mustafa Günaydın Malatya mızın bir değeridir. Malatya'nın tanıtımı için büyük çaba sarf ediyor..Ancak ne hikmetse yeterli desteği alamıyor..Kendisine başarılar diliyoruz..
  0
  0
  Yanıtla
 • mehmet göl (2 ay önce)
  Hollywood yıldızlarını Malatya'ya getirip , eğitim vermek , Malatya'yı Dünyaya tanıtmak Büyük Başarıdır. Parayla yapamayacağımız şeyi Mustafa GÜNAYDIN tek başına yapmış Helal olsun. Umarım Kıymeti Bilinir Hocamınızın.
  0
  0
  Yanıtla
 • 44malatya (2 ay önce)
  Malatyamiza hos geldiniz dunyaya malatyayi ve kayisini tanitmak guzel olur tesekkurler
  0
  0
  Yanıtla