SON DAKİKA

Yük TIR'ında 25 Ton Kaçak Yakıt

Yük TIR'ında 25 Ton Kaçak Yakıt
PAYLAŞ

Malatya’da Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekiplerince yürütülen operasyonda 25 ton 694 litre kaçak motorin ele geçirildi.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube ekiplerince yürütülen operasyonda, Hekimhan Bölge Trafik önünde durdurulan bir tırda yapılan aramada toplam 25 ton 694 litre kaçak motorin bulundu. Olayla ilgili olarak 1 şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, KOM Şubesi ekiplerince gümrük kaçağı makaronları Malatya’ya getirerek piyasaya sürdüğü tespit edilen bir şüphelinin Cemal Gürsel Mahallesinde durdurulan aracında yapılan aramada; 80 bin adet gümrük kaçağı makaron bulunduğu bildirildi. Olayla ilgili 2 şüpheli hakkında işlem başlatıldı.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız