SON DAKİKA

9'u 5 Geçe Malatya'da Hayat Durdu

9'u 5 Geçe Malatya'da Hayat Durdu
PAYLAŞ

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Ulu Önder, Büyük Asker ve Devlet Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 82’inci yıldönümünde anıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82'inci yılında, ölüm saati olan 09.05’te Malatya’da hayat durdu.

Saatler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu 09.05’i gösterdiği sırada sirenler çaldı. O anda Malatya’da hayat durdu. Vatandaşlar, Atatürk’e saygı duruşunda bulundu.

Kent merkezinse İnönü Caddesi’nde seyir halinde olan sürücüler araçlarından inerek, sefer yapan otobüsler durakta kontak kapatarak ve durakta bekleyenler, 09.05’te sirenlerin çalmasıyla birlikte saygı duruşunda bulundu.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız