SON DAKİKA

Sakatlanan Benjamin Tetteh 3 Hafta Yok!

Sakatlanan Benjamin Tetteh 3 Hafta Yok!

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'un Gaziantep maçında sakatlık geçiren futbolcusu Benjamin Tetteh'in yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Kulüp Doktoru Cahit Günaydın, yaptığı açıklamada, "Gaziantep FK maçında sakatlanarak oyundan çıkan Benjamin tetteh'in yapılan detaylı muayene ve tetkikleri sonucunda szol uyluk arka adalesinde yırtık tesbit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır. Futbolcumuzun yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalması öngörülmektedir." dedi.

Cumartesi akşam oynanan Gaziantep FK maçının 68. dakikasında takımının ikinci golünü atan Tetteh, maçın 77. dakikasında koşu halindeyken kendini yere bırakmış ve sedye ile oyun alanını terketmişti.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com

 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Ahmett (4 ay önce)
    3 hafta yok un açılımı nedir. Önümüzdeki 3 maçı mı kaçıracak, yoksa milli maç arası nedeniyle 1 maç mı kaçıracak.?
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-26 18:14:32