Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“Biz Malatya’yı Rekorların Şehri Olarak Biliyoruz”

Gündem

31-05-18 09:55

“Biz Malatya’yı Rekorların Şehri Olarak Biliyoruz”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Partisince düzenlenen mitingden sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) tarafından organize edilen “Esnaf buluşmasına” katılarak iftarını açan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Çırağa dükkan teslim edilmez. Siyasetin çıraklarına da Türkiye emanet edilmez. Siyasette hiçbir başarısı, hiçbir tecrübesi olmayanlara ülkenin yönetimini asla veremeyiz. Kardeşlerim; girdiği her yarışı kaybedenlerin ne kendilerine, ne de milletimize verebilecekleri bir şey yoktur.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya mitinginin ardından Malatya’da esnaf kuruluşlarınca düzenlenen Esnaf buluşmasına katılarak iftarını esnaf temsilcileri ile açtı. İftara, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Vali Ali Kaban, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel, AKP Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Öznur Çalık, milletvekilleri, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, Malatya milletvekilleri, AKP İl Başkanı İhsan Koca, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, TESK’e bağlı 13 esnaf meslek federasyonu başkanları, illerden gelen ESOB Başkanları, Malatya’daki esnaf odası başkanları ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına Malatya’da yılın Ahileri seçilen esnaflar oturdu.

İftar Programının açılışında konuşan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Malatya’da tüm Türkiye’den gelen birlik başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşrifleri ve konuşmaları için teşekkür ediyorum. İrade sayın Cumhurbaşkanımızda, cesaret de onda. Malatya esnafı da zaten Recep Tayyip Erdoğan ile. Cumhurbaşkanımızın buraya verdiği değere bakar mısınız? Adaylarımızın birisi bakan, diğeri genel başkan yardımcısı, diğeri belediye başkanı, biri benim oğlum, diğeri de gençlik kollarının başkan yardımcısı. Allah her şehre böyle liste nasip etsin.” diye konuştu.

İftar programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

-“Biz Malatya’yı rekorların şehri olarak biliyoruz”
“-16 yıldır bizi asla yalnız bırakmayan Malatya’dan bu sefer çıtayı biraz daha yukarı taşımasını bekliyoruz. Çünkü biz Malatya’yı rekorların şehri olarak biliyoruz. Biz Malatya’yı milli iradenin öncüsü bir şehir olarak biliyoruz. Elbette Malatya’yı merhum Özal gibi ülkemize pek çok eser kazandıran Türk siyasetinde silinmez izler bırakan siyasetçilerin şehri olarak biliyoruz. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bu tarihi seçimlerde Malatya’nın oy oranları itibariyle bölgesinde ipi göğüsleyeceğine inanıyorum. Sizlerden ve tüm Malatyalı hemşerilerimden güçlü Meclis, güçlü Hükümet, güçlü Türkiye hedefimize destek vermelerini bekliyorum. 24 Haziran’da diğer 80 vilayetimiz gibi Malatya’nın da sandığa damgasını vuracağını düşünüyorum.

-“ Baktılar ki, ‘Bu çılgın Türkler bize borç verecek’, vazgeçtiler.”
-Biz hep istişare eden pişman olmaz düsturu ile hareket eden, meşvereti farklı görüşleri dinlemeyi ilke edinen bir siyasi hareket olduk. Ülkemiz ve milletimiz için attığımız hemen tüm adımları toplumumuzun çeşitli kesimleri ile görüştükten, onların talep ve önerilerini dinledikten sonra pratiğe geçirdik. Halis niyetle hareket ettiğimiz için Rabbim’de bizim önümüzü açtı, işlerimizi kolaylaştırdı, hiç ummadığımız yerlerde bizlere yardım etti. Bizim dönemimizde Türkiye ekonomide 3.5 kat büyüdü. Kişi başına düşen milli gelirimiz 3 bin 500 dolardan yaklaşık 11 bin dolara yükseldi. IMF kapılarında birkaç milyar dolar için yalvaran bir ülkeden insanı yardımlarda dünya birincisi olan bir Türkiye’ye kavuştuk. Hatırlayın; 23.5 milyar dolar IMF’ye borcumuz vardı, bunu ödedik., en son 2013 sıfırladık. Bizim şimdi IMF’ye borcumuz yok. Tam aksine onlar bizden borç istedi. Bizde arkadaşlara ‘Verin’ dedik. Ne istiyorlardı; 5 milyar Euro. Baktılar ki, ‘Bu çılgın Türkler bize borç verecek’, vazgeçtiler.

-“ Savunma sanayinde yerli üretim oranını yüzde 65’e çıkarttık.”
-2002’de geldiğimiz de ihracatımız 36 milyar dolardı, ama şimdi 161 milyar doların üzerine çıkardık. Savunma sanayinde yüzde 20’ler düzeyinde olan yerli üretim oranını yüzde 65’e çıkarttık. Kendi güvenlik güçlerimiz ile birlikte dünyanın farklı ülkelerinde artık bizim ürettiğimiz silahlar, arazi araçları, hücum botlar, korvetler kullanılıyor. Hamdolsun artık biz insansız hava araçlarımızı üretiyoruz, artık biz silahlı insansız hava araçlarımızı da üretiyoruz. Eskiden Amerika’nın kapısına gidiyorduk, maalesef ‘Bugün git, yarın gel’ sonunda ‘Kongrede izin çıkmadı’ diyorlardı. İsrail’den aldık 10 tane, onunda birkaç tanesi arızalandı, ondan sonra tamiratı için akla-karayı seçtirdiler bize. Artık biz şimdi kendi SİHA’larımızı, İHA’larımızı yapar hale gelince Elhamdülillah, artık böyle bir derdimiz yok.

-“Dünyanın en başarılı operasyonlarını yürüten bir Türkiye’ye kavuştuk.”
-16 yıl bölücü örgüt ile mücadelesinde dahi birilerinin yardımına, silah, mühimmat, istihbarat yardımına muhtaç bir ülke iken, bugün yurt içinde ve yurtdışında dünyanın en başarılı operasyonlarını yürüten bir Türkiye’ye kavuştuk. İşte son DEAŞ tehdidini sınırlarımızın ötesinden kazıyıp attık. Fırat Kalkanı Harekatında, bunun yanında özellikle Cerablus’ta attığımız adımları ortada. Bütün bunlar yapılırken 3 bin DEAŞ mensubunu etkisiz hale getirdik. Bölücü örgüte tarihinin en büyük, en ağır darbelerini indirdik. Bölücü terör örgütü hem militan temini, hem haraç toplama, hem de bölge halkı üzerinde baskı kurma noktasında artık tükenme aşamasına geldi. Bir dönem ellerini kollarını sallayarak gezdikleri dağlar, şuanda o teröristlerin mezarı oldu. Artık Mehmetçiğimiz Cudi’de, Gabar’da, Tendürek’te, Bestler Deresi’nde bunların inlerine girdi, inlerine. Onlar kaçtı, evet Mehmedimiz kovaladı. Bizim de şehitlerimiz oldu ama onların bakıyorsunuz 10 kat, 15 kat teröristler etkisiz hale geldi. Zeytin Dalı Harekatı’nda Afrin’de 4 bin 500 teröristi etkisiz hale getirdik.

-“2. Ordu burada, burası koordine ediyor.”
2. Ordu burada, burası koordine ediyor. Terör örgütü yurt içinde ve yurt dışında sivilleri canlı kalkan olarak kullanacak kadar alçaklaşmasına rağmen bir tek masumun dahi zarar görmesine müsaade etmedik. Daha 5 ay öncesine kadar teröristlerin sokaklarında cirit attığı Afrin’de bugün hamdolsun huzur var, emniyet var. Ülkemizin teröristlerden arındırdığı 4 bin kilometrekarelik alanda Türk, Kürt, Arap kardeşlerimiz, Türkmen kardeşlerimiz barış ve güven içinde yaşıyor.

-“Bu dönem Türkiye’nin şahlanış dönemidir.”
-Önümüzde yeni bir dönemin kapıları aralanıyor. Bu dönem Türkiye’nin şahlanış dönemidir. Bizi bu hedeflerimize ulaştıracak olan manifestomuz ve seçim beyannamemizi geçtiğimiz günlerde kamuoyu ile paylaştık. Yeni Türkiye’nin hamurunu irade, erdem, cesaretle İnşallah el birliği içinde hep beraber yoğuracağız. Bu 3 prensip 2053 ve 2071 Türkiye’sine yürürken yolumuza çıkartılan engelleri aşmamızı sağlayacak en önemli hasletlerimiz olacaktır. Çünkü iradesi olmayanı idare etmek kolaydır. İrade kararlılıktır, sevaptır, doğru bildiğin yolda ayrılmamaktır. İrade saldırılar karşısında yılmamak, boyun eğmemektir. Erdem ise her şeyin giderek yozlaştığı bu çağda ahlak, sadakat ve merhamet çınarlarına sarılmaktır. Erdem kısa vadeli çıkarlar için adalet ve hakkaniyetten taviz vermemektir. Erdem mazlumun elinde tutmak, garibin hal ve hatırını sorabilmektir. Cesarette savunduğun tüm bu değerler uğrunda mücadele etmeyi, gerekirse canını vermeyi göze almaktır. Bu 3 değeri taşımayanların ülkemize ve milletimize verebilecekleri hiçbir şey yoktur. Sizler Ahilik geleneğimin günümüz temsilcileri olarak bu ilkelerin kıymetini çok iyi biliyorsunuz. Zira biz; ilhamımızı Ahililerin şu duasında alıyoruz, ne diyor Ahilik duası; ‘İnançta sevat, doğru yolda olgunluk, dilde açıklık, sözde düzgünlük, işte kuvvet, çalışmak da dikkat, mal ve rızıkta bolluk, dostlara sevgi, akrabalara şefkat.’ Evet, biz işte yeni dönemde bu duada hayat bulan Ahilik ruhu ile inşa ve ihya etmek istiyoruz. İşte bunun için vakit birlik vakti, vakit Türkiye vakti. Siz kardeşlerimden de kutlu mücadelemize destek bekliyoruz.

-“Esnaf ve sanatkarlarımıza değer verdik, Onları baş tacı ettik.”
-Kıymetli dostlarım, benim nazarımda esnaf sadece ticaret erbabı değildir. Aynı zamanda yeri geldiğinde dosttur, kardeştir, akrabadır. Esnaf başın dara düştüğünde sığındığın gönül kapısıdır. Biz bugüne kadar daime esnaf ve sanatkarlarımıza değer verdik. Onları baş tacı ettik. Hamdolsun geçtiğimiz 16 yılda sizlerin dertlerinize derman olacak pek çok düzenlemeyi hayata geçirdik. 1964 yılında yürürlüğe giren ve sizlerin artık ihtiyaçlarınıza cevap veremeyen 507 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Kanunu günün şartlarına göre biz yeniledik. Vergi mevzuatında esnaf ve sanatkarlar lehine çok sayıda değişiklikler yaptık. Esnaf ve sanatkarlara makine, ekipman ve demirbaş alımları, iş yeri modernizasyonu ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 30 bin liraya kadar yüzde 100 faiz indirimli kredi kullanma imkanı getirdik.

-“Yeni dönemde de teşvikler ve paketler devam edecek”
-Emeklilik sonrası esnaflık yapan esnaf ve sanatkarların ödemiş olduğu sosyal güvenlik destek primini kaldırdık. Böylece esnaf ve sanatkarların emekli maaşlarında yüzde 10 artış sağladık. Esnaf ve sanatkarların sigorta primlerinde 5 puanlık indirime gittik. Esnaf ve sanatkarlara kredi kullanırken taşınmaz mallarının yanı sıra taşınırlarını da teminat olarak gösterebilme imkanı tanıdık. 2011, 2014, 2016 ve 2017 yıllarında esnaf ve sanatkarların borçlarını yeniden yapılandırdık. Bunun gibi birçok alanda sizlerin yükünü hafifletecek düzenlemeleri uygulamaya koyduk. Yeni dönemde yine benzer teşvik ve paketlerin siz esnaf kardeşlerimizin istifadesine sunacağız. Asgari ücret üzerinden ücret, sigorta primi ve vergi yükünü esnafımızla birer ay arayla karşılayarak istihdamını destekleyeceğiz. İmalat sektöründe faaliyet gösteren işverenlerimizin ilave olarak, gençleri istihdam etmeleri durumunda ayrıca prim, vergi ve ücret desteği sunacağız. Bağ-Kur prim borcu olan esnafımızın da sağlık hizmeti almasını sağıyoruz. Esnaflarımıza yeni finans modelleriyle işlerini geliştirme ve büyütme imkanı sağlayacağız. Esnaflarımızın ve küçük işletmelerimizin elektronik ticaretten faydalanabilmesini temini için bir destek programı başlatacağız. İnşallah sizlerin desteği, katkısı ve duası ile daha nice hizmetleri ülkemize kazandırmaya devam edeceğiz.

-“ Çırağa dükkan teslim edilmez. Siyasetin çıraklarına da Türkiye emanet edilmez.”
-Esnaf kardeşlerim şunu çok iyi bilirler; çırağa dükkan teslim edilmez. Öylemi? Bendevi bey ‘Öyle’ dediğine göre öyledir. Çırağa dükkan teslim edilmez. Siyasetin çıraklarına da Türkiye emanet edilmez. Siyasette hiçbir başarısı, hiçbir tecrübesi olmayanlara ülkenin yönetimini asla veremeyiz. Kardeşlerim; girdiği her yarışı kaybedenlerin ne kendilerine, ne de milletimize verebilecekleri bir şey yoktur. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızı varlık barışından faydalanarak, yurt dışında veya sistem dışında tuttukları paralarını bankalarımıza yatırmaya davet ediyorum. Aynı şekilde döviz hesabı olan vatandaşlarımızı da Türk Lirası’na geçmeye davet ediyorum. Gelin, Türkiye’nin ekonomisini ve istikrarını döviz kuru üzerinden sarsmaya çalışanlara hep birlikte derslerini verelim.”

Toplantı sonunda TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken Erdoğan’a tablo hediye ederken, MESOB Başkanı Şevket Keskin ise Erdoğan’a el yapımı Malatya halısı hediye etti. Keskin, ayrıca Erdoğan’a taze kayısı ikramında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, programın ardından Malatya’dan ayrılarak, Ankara’ya geçti.

Burhan KARADUMAN, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com- AA

erdoğaniftar

erdoğaniftar1

erdoğaniftar2

erdoğaniftar3

erdoğaniftar4

erdoğaniftar5

erdoğaniftar6

erdoğaniftarkayısı

erdoğaniftarkayısı1

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
34 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
harun

bu şehrin tek bi milletvekili vardır o da veli ağbabadır. inşallah bu seçimde chp ikinci vekili de çıkaracak.

Malatyahmet

Rekoru goreceksiniz 25 haziran gecesi. Mosmor olacaksiniz insallah

Malatyahmet

Yine 5 vekil cikarir akp bizim bu saf Malatyali oldugu surece bekleki
Hizli tren gelsin
Havalimani terminali yapilsin
Tramvay gelsin
Cevreyolu bitsin
Yeni altgecitler yapilsin

Varsa yoksa kultur merkezi bir iki park yap doner kavsaklarin ortasina dumenden saat kulesi yap

Ha bir de kernekteki yel degirmeni var degil mi? Hani su mimar in ucubesi Malatyaliyi anca bunlarla kandirirsiniz. Hos Malatyali da lap diye mideye indiriyor

Safak

Reise oy var vekile yok MHP bu sefer

Murat Bey

Aynen bence de Malatya rekorların sehri….Bu secimde akparti rekor bir düşüş yasayacak Malatya da gorunen o….

Misafir

Malatya da teşkilat çok zayıf gençlik kolları çok zayıf hele hele Yeşilyurt gençlik kolları çok zayıf .Kesinlikle beğenmiyorum ancak kurumların imkanlarını menfaatleri çevirme peşindedir yav kardeşim belediye başkanı toy zaten başkanı oyuncak etmişler.Ben kendi adıma bir akparti neferi olarak memnun değilim.Reis olmazsa asla o kapıdan geçmem .yinede sayın Reisi cumhur kollarımı bilekten değil umuzdan koparıyor.24 Haziran itibariyle İnşallah Malatya teşkilatında revize kaçınılmazdır

Yavuz

Şevket Başkanım kral adam. Malatya’nın gururu.

Arda

Akp gençlik kolları yorum yazıp duruyor. Bu kaybedişin kıvranışı. Mv ismleri resmen halkın aklıyla alay etmek. İthafe dilen gibi koyun yerine koymak. Bu mvlerine oy verenlerin vebali büyük olur.

adam gibi

ARKADAŞLAR EVET REİS-İ CUMHUR ÖTESİ YOK YOK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ALLAH ÖMRÜNÜ UZUN ETSİN..!! Bİ KAÇ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI SAHNEYE ÇIKARKEN ÇOK YÜKSEK DERECEDE TEPKİ VERİLMİŞ YUHLANDI BU BASIN BUNLARIN HİÇ BİRİNDEN HABERDARMI DEĞİL Kİ MUTLAKA HABERDIR YOKSA AMAN HA HABER ETMEYELİM MALUM OHAL KAPSAMINDA BİZİ TIKARLARMI DİYE KORKUYOLAR YOKSA HERHANGİ BİR GELİR KAYNAĞIMI KESİLİR BAHSE KONU VEKİLLER RISKINI MI KESER MAZALLAH ANLAM VERMEDİM YAZIK

Süleyman Arpacı

Reis liderimiz.Tüfekçi ile Öznur Çalık baştacımız. Reis onu listeye yazmış. Daha ne bekliyoruz. Reis yazdıysa soru sorulmaz. Hadi sandığa. Hadi Tüfekçiye, Hadi Öznur’a. Hadi Kahtalıya. Hadi Çakır’a oy vermeye….

mlx

Sen koşa koşa git hemşerim.biz almayalım.mhp ye bu sefer oyumuz.

Tolga

Hiç birine oy yok

Malatyahmet

Parali askerler cokmus yine basliga. Her millet hakedildigi gibi yonetilir.
Malatya gerilemeye devamet bakalim ….

itiraz44

MALATYA REKORLARIN ŞEHRİ AMA KAYISIDAN SÖZ ETMEMİŞ REİS,ÇANTA-KEKLİK MESELESİ.

ismail

oylar mhp ye

malatyalı

palandöken malatya şanslı demiş oğlum dahi bu listede !!! şevket keskin ,erdoğana kayısı sunuyor! malatya rekorlar kıracak mış! detaylar bunlar.

cafer

Yeter artık kandırmayın

Yıl 2011’di.. Seçimlere doğru şehirlerin büyük bölümünde aynı afişler vardı..
Tayyip Erdoğan gökyüzüne bakıyor ve yanında şöyle yazıyordu:
-YERLİ UÇAĞIMIZ GÖKLERDE..
Bilmiyorum siz baktınız mı? Ben 7 yıldır bakarım o gökyüzüne, daha göremedim o yerli uçağımızı..
Muhtemelen Sayın Cumhurbaşkanı da bakıyordur, muhtemelen o da hâlâ göremiyordur..
Eğer o görüyor da ben göremiyorsam, büyük olasılıkla, baktığımız gökyüzü, aynı gökyüzü değil..
Yıl 2015’ti.. Yine seçim vardı ve yine şehirlerin reklam panoları afişlerle doluydu..
Bu kez Ahmet Davutoğlu gökyüzüne değil, direkt gözümüzün içine baka baka şöyle diyordu:
-YERLİ YOLCU UÇAĞIMIZI YAPIYORUZ.. YERLİ SAVAŞ UÇAĞIMIZI YAPIYORUZ..
Şaka değil 2011’de göklerde olduğunu söyledikleri “Yerli Uçağımızı” 2015’te kesin yapmaya karar vermişlerdi..
Üstelik bu kez bir adım daha atıp, kuyruk numarası bile koydular.. Kimilerine göre TRJ 328, kimilerine göre TRJ 628..
O gün bugündür bakıyorum, hâlâ yok hâlâ yok..
Yeni dönemde polislerimizin, öğretmenlerimizin, hemşirelerimizin, din görevlilerimizin emeklilik ek göstergelerini 3600’e çıkaracağız. Buradaki adaletsizliği bu vesileyle inşallah gidermiş olacağız”
Kim diyor bunu, 16 yıldır iktidarda olan AKP Genel Başkanı.
Başka neler vadediyor:
– Yeni yönetim sistemimiz, yasama, yargı ve yürütme organlarımızı daha güçlü hale getirecek. Daha tarafsız bir adaletin tecellisi olacak.
– Demokrasi tüm kurallarıyla eksiksiz işleyecek. Yeni sistemde, yönetimde söz sahibi olmanın yegâne yolu seçimlerle milletin kararından geçecek. Bu sayede istikrar kalıcı hale gelecek…
Peki, 16 yıldır bu ülkeyi kim yönetiyor.
Bunca hukuksuzluk, antidemokratik uygulamalar hangi dönemin ürünü.
Mesela; TSK’ya kumpaslar kurulurken, Atatürkçü subaylar sahte, uydurma belgelerle içeri atılırken, Ülkenin Genelkurmay Başkanı tutuklanırken, hatta “kozmik” odaya girilirken, İktidarda kim vardı.Yeter dedik artık kandırmayın.31.05.2018

Bekci

Reisi etrafini saran yakin olanlar kullaniyor. Buna yemin ederim

mustafa44

Israrla AKP diyenlere inat AKPARTİYLE durmak yok yola DEVAM.

Nilgün

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz miting çok coskuluydu yağmurun altında da olsada sonuna kadar izledim
Beraber islandik biz bu yağmurda
Beraber yürüdük aynı yollarda
Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda
Bana herşey seni hatırlatıyor ???

Zibetra

Yav he he!

Metin

Reis le durmak yok yola devam vekil kim olursa olsun bize yine faydası yok ama reis bunları seçmişse bizde her türlü desteği veririz yok sa herkes biliyor bu vekillerden bişey olmaz ama reis için memleket için boş boş konuşanlar için illede ak parti

Mehmet Metin H.

Çok çok doğru söylüyorsun boş boş konuşanlar için oylarımız MILLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE (MHP). Sonuçta bu bir Cumhur İttifakı hep bana hep bana olmaz. BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İttifaka dahil oldu, milletvekillerini Adalet Kalkınma Partisine dahil ederek milletvekillerini çıkarabilecek. MHP 15 temmuzdan bu yana iktidarın yanında durarak, sınırdışı operasyonlara Cumhurbaşkanımız ve Devlet Bahçeli ile istişarelerde bulunup, birlikte karar alarak harekatlar başlatıldı. Buradaki algı şu! AKP’ye milletvekilliğinde oy vermeyenlere karşı bir baskı ve anlamsızca bir tutum. O zaman demezler mi güvenmediğin kesimle neden aynı yola çıkıyorsun? Böyle bir saçmalık olmaz. Yapılmış bir ittifak var ise Cumhurbaşkanlığında nasıl bizler destekliyorsak, milletvekilliğinde de ister AKP’yi ister MHP’yi destekleriz. Sonuçta aynı çatı altında toplanmış bir İTTİFAK.

Zibetra

TAMAM

Ahmet sefa

Malatya kendisiinw yakişanı yine yaptı helal olsun inşallah 24 HAZİRAN günüde yapacağını yapacak . TÜRKİYE ŞAHLANIYOR ?? VAKİT MALATYA VAKTİ

Ayna

Reis senin ALLAH’INA gurban Malatya seni asla yalnız bırakmadı bırakmayacak seni meclise askersiz yollamayacak

Mikail Polat

Arkadaşlar Benim Dikkatimi Çeken Şu Oldu. Miting Alanına Gelip Sosyal Medyadan Canlı Yayın Açıp 5 – 10 Dk Alanda Kalıp Gidenler, Selfie (özçekim) Yapıp Bir Kaç Poz Alarak Yine Sosyal Medyada Paylaşıp Gidenler veYağmur Başlayınca AVM ye giden bazı Kişiler Boynunda Akparti Gençlik Kolları Görevli Kartı Olanlardı. Kalabalığa Bakılırsa 3 Vekili Zorlayacak Gibi Bir İzlenim Oldu Bende Eski Coşku ve Kalabalık Yoktu.

Volkan44

Mikail bey tum belediye personelleri ogleden sonra izinli sayilarak mitinge gönderildi.Adamlarda napsin gittikmi gittik al sana delil yarin isten atilmamamk icin…

Kasim

Reis malatya ayaginin tozuyla 16.5 kattriyonluk yatirimim gururla geldi rabbim seni basimizdan eksik etmezsin ins 2023 yolunda nice kattrinyonluk yatirimlara sonuna kadar devam#malatyaicinEvetVakti

Vahap

24 Haziran Malatya Ak Partinin zaferiyle sonuçlanacak. Bugünkü miting bunu gösterdi.

fehmi

ismet inonu ve t.ozal in memleketi bu akp dayatmasindan biran once kurtulur insallah

Atom Karınca

Reisı ve yol arkadaslarini yalnız bırakmamak için Malatyam durmak yok yola devam

Can

Kitler ne olacak acaba

Mustafa Kerimoğlu

Rabbim Ömrüne Ömür Katsın. Sonuna kadar Devam… İnadına Devam. #MalatyaİçinEvetVakti

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Beşiktaş 27 19 3 5 59 27 32 60
Galatasaray 28 18 4 6 55 23 32 58
Fenerbahçe 28 18 4 6 52 28 24 58
Trabzonspor 28 15 6 7 35 29 6 51
Alanyaspor 28 13 7 8 44 28 16 46
Hatayspor 28 13 7 8 48 35 13 46
Gaziantep FK 28 11 10 7 40 32 8 43
Fatih Karagümrük 28 11 8 9 43 37 6 41
Göztepe 28 10 9 9 40 33 7 39
Antalyaspor 28 7 15 6 26 31 -5 36
Sivasspor 27 7 13 7 31 32 -1 34
Konyaspor 27 8 8 11 33 34 -1 32
Yeni Malatyaspor 28 7 10 11 35 39 -4 31
Kayserispor 27 8 7 12 22 32 -10 31
Kasımpaşa 28 8 6 14 31 44 -13 30
Başakşehir FK 28 7 8 13 30 45 -15 29
Çaykur Rizespor 27 6 10 11 31 44 -13 28
MKE Ankaragücü 27 7 5 15 31 45 -14 26
BB Erzurumspor 28 6 8 14 27 46 -19 26
Denizlispor 27 6 6 15 26 48 -22 24
Gençlerbirliği 27 5 6 16 22 49 -27 21

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...