SON DAKİKA

Bu Hafta BAL'da 3 Puanlar Garanti

Bu Hafta BAL'da 3 Puanlar Garanti

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2.Grup’ta mücadele eden Malatya ekipleri Pütürge Belediyespor ile Malatya İdmanyurdu, 22.haftayı maç yapmadan geçirecek. Malatya temsilcileri, rakiplerinin ligden çekilmeleri nedeniyle 22.haftayı galip geçirmiş olacak.

Spor Toto BAL 2.Grup’ta 22.hafta karşılaşmaları oynanacak. BAL’da Malatya’yı temsil eden Pütürge Beldiyespor, Sürsürüspor ile evinde, Malatya İdmanyurdu ise deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacaktı. Ancak her iki Malatya ekibinin de rakiplerinin ligden çekilmeleri nedeniyle bu maçlar oynanmayacak.

Haftayı maç yapmadan geçirecek olan Pütürge Belediyespor ile Malatya İdmanyurdu, hükmen 3-0 galip sayılacak. 

Grup’ta 23.haftada Malatya İdmanyurdu, sahasında Fırat Üniversitesi’ni konuk ederken, Pütürge Belediyespor ise deplasmanda Kahta 02 Spor ile karşı karşıya gelecek.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 17:24:21