"Çok Sağlam Bir Liderimiz Var"

PAYLAŞ

AKP Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, beraberinde partililerle birlikte Malatya'nın Doğanşehir ilçesini ziyaret etti. İlk olarak geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden AKP Doğanşehir İlçe başkanlığına seçilen Murat Kavuncuoğlu ve yönetimi ziyaret eden Milletvekili Kahtalı, “Doğanşehir'de birlik ve beraberliği görüyoruz. Doğanşehir artık Malatya'mızın merkez ilçesi konumuna gelen ve nüfusu artan bir ilçemizdir” dedi.

Kongrede yeniden ilçe başkanlığına seçilen Kavuncuoğlu'na başarılar dileyen Kahtalı, Doğanşehir'in gelişmesi adına hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Doğanşehir'e yapılan yatırımlardan da bahseden Kahtalı, Doğalgazın Doğanşehir ile birlikte tüm ilçelerde olması için çalışmaların sürdüğünü ve en ücra köşeye kadar gazın verileceğini söyledi.

Burada gündeme ilişkinde değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Kahtalı, "Türkiye'nin Akdeniz'de sürdürdüğü Doğalgaz sondaj çalışmaları ile birlikte verilen tepkilere değindi. Avrupa Birliği'nin Akdeniz'de kıta sahamız içerisinde mavi vatanımızda enerji arayışındayız. Bu arayışında herhangi bir ülkenin hakkına da asla girmiyoruz. Karadeniz'de de yapıyoruz bunu. Allah'a ham olsun Cumhurbaşkanımız müjdesini verdi, 320 milyar metreküp doğalgaza kavuştuk. Aynı şekilde Akdeniz'de de çalışmalarımız sürüyor, inşallah kısa sürede burada da aynı müjdeyi alacağız” şeklinde konuştu.

Avrupa Birliği ülkelerinin Yunanistan'ı maşa olarak kullandığını dile getiren Kahtalı, “Yakın adalara asker çıkarak Türkiye'ye gözdağı vermeye çalışıyorlar. Türkiye bu saatten sonra gözdağı verilecek bir ülke değildir. Türkiye gündemi dışarıdan belirlenen değil gündemi belirlenen bir ülke konumuna gelmiştir. Çok sağlam bir liderimiz var, imanlı ve inançlı bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımızın arkasında sapa sağlam duracağız, kim gelirse gelsin onların heveslerini bozacağız” ifadelerine yer verdi.

Kendilerini asıl üzen konunun ise Türkiye'ye dışarıdan müdahaleye içerideki ana muhalefetin de destek vermesi olduğunu ifade eden Kahtalı, “Ana muhalefet partisi de bunların değirmenine su taşıyor. Ana muhalefet diyor ki ‘Bizim Akdeniz'de de ne işimiz var', bu söylemler onları destekleyen açıklamalardır. Bizi üzen açıklamalar bunlar. İnşallah bunlara millet bugüne kadar olduğunu gibi bundan sonrada gerekli dersleri verecektir” şeklinde konuştu.

Milletvekili Kahtalı beraberindekilerle daha sonra Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt'u da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Geçtiğimiz aylarda vefat eden eski belediye başkanı Vahap Küçük'ün hayırsever kimliği ile tanındığını ve herkesin kendisinden memnun olduğunu ifade eden Kahtalı, “Biz Vahap amcadan razıydık Allah'ta ondan razı olsun. Doğanşehir ve Malatya'mıza kazandırdıkları için kendisine minnettarız” dedi.

Milletvekili Kahtalı, daha sonra yapımı süren 100 yataklı yeni devlet hastanesi inşaatında da incelemelerde bulundu. Hastanenin tamamlandığında son model teknoloji cihazları dile donatılacağını aktaran Kahtalı, “”Hastanemiz bölge halkına hizmet verecek içerisinde her türlü branşın olacağı bir hastane olacak. Hastanemizin nasip olursa ismini de kaybettiğimiz merhum Vahap Küçük'ün adını vereceğiz. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kahtalı ve beraberindekiler daha sonra Polat Mahallesini de ziyaret ederek burada vatandaşlarla görüştü.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

3 yorum yapılmış

 • MUSTAFA (1 yıl önce)
  Sayın Kahtalı "çok sağlam bir liderimiz var" derken neyi kastettiniz anlamadık. Liderimiz gayet sağlıklı görünüyor, o konuda hiç şüphemiz yok. Ancak bizler vatandaş olarak doğal beslenemiyoruz. Bıldırcın yumurtası yiyemiyoruz. Vatandaş işsiz, perişan durumda evine ekmek götüremiyor ancak olsun sağlıklı ve sağlam bir liderimiz var ya bu bize yeter. Bize siz lazımsınız siz kuş sütü ile baslenin, biz kuru ekmek ile idare ederiz.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mustafa bey ağzına sağlık. Vatandaş aç kalsın bunlar yesin. Vatadaşa kuru ekmek bu vekillere bal börek. Ha birde çiğ yumurta . Yumurta içsinler ki habire liderlerine yağcılık yapmak için sesleri çok çıksın
  0
  0
  Yanıtla
 • AcaBA 5 KG sıvı yağın kilosu ne kadar ,iyi beslensek covid 19 a yakalanmayız buna şükür
  0
  0
  Yanıtla