SON DAKİKA

Gece Yarısı 3,7 Büyüklüğünde Deprem

Gece Yarısı 3,7 Büyüklüğünde Deprem

Merkez üssü Pütürge olan 3,7 büyüklüğündeki deprem il merkezinde de hissedildi.

Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gece yarısı 23.57'de meydana gelen 3,7 büyüklüğündeki depremin merkez üssünün Kozluk- Pütürge olduğu bildirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, depremin yer yüzeyinin 5 kilometre altındaki tabakada meydana geldiğini duyurdu.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

3 yorum yapılmış

 • Hasan (1 yıl önce)
  Boş yorum yapmayın..doğal afet salgınlar dünya var olduğundan bu yana var..Allah beterinden korusun
  0
  0
  Yanıtla
 • Vatandaş44 (1 yıl önce)
  Bu daha iyi günlerimiz türkiye virüsle ugrasıyor Malatya hem virüs hemde depremle ugrasıyor,diyorki Kula bela gelmez hak yazmadıkça,hak bela yazmaz Kul azmadıkça.herkes kendine ve çevresine dönsün Baksın önce kendimizi eleştirelim
  0
  0
  Yanıtla
 • Babuğtu (1 yıl önce)
  Fitne fesat almış başını gidiyor. Millet birbirine sözlü zarar veriyor günahlar Kum gibi . Kurban olduğum Yaradan uyarı veriyi bize .
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 09:20:58