SON DAKİKA

Hafif Ticari Araç Cayır Cayır Yandı

Hafif Ticari Araç Cayır Cayır Yandı
PAYLAŞ

Malatya’da seyir halindeki hafif ticari araç çıkan yangında alevlere teslim oldu ve kullanılmaz hale geldi. 

Yangın, akşam saatlerinde Çevre Yolu Yakınca Üst Geçit altında meydana geldi Seyir halindeki kamyonet elektrik aksamından kaynaklandığı tahmin edilen yangında alev almaya başladı. İçinde bulunanların son anda indiği araç alevlerin içinde kaldı. 

Malatya Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye ekiplerince söndürülen yangında hafif ticari araç kullanılamaz hale geldi. 

Bu arada, aracın tali yolda alevler içinde kalmasına karşın, o esnada ana yoldan trafiğin akması, araçların yanan aracın yanından geçmeye devam etmesi dikkat çekti.

malatyahaber.com

FOTO: malatyahaber.com-  İrfan Yılmaz, Sosyal Medya

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız