SON DAKİKA

Kuluncaklı Uzman Çavuşun Ölümü

Kuluncaklı Uzman Çavuşun Ölümü

Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde görev yapan Kuluncaklı Uzman Jandarma Çavuş Ahmet Gürbüz (37), 27 Mayıs gecesi geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi.

Ailesi Osmaniye’de yaşayan Ahmet Gürbüz, Osmaniye’de Asri Mezarlık Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Osmaniye’deki cenaze namazına katılan Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, “Hemşehrimiz Uzman Çavuş Ahmet Gürbüz kardeşimizin Osmaniye'de cenazesine katıldık. Başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına sabırlar diyorum. Mekânı cennet olsun” dedi.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı, kurtarılamadı

Uzman Jandarma V Kademeli Çavuş rütbesiyle Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde görev yapan Ahmet Gürbüz, 27 Mayıs gecesi kaldığı jandarma misafirhanesinde kalp krizi geçirdi. Ambulansla Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Ahmet Gürbüz, buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Cenazesi ailesinin yaşadığı Osmaniye’ye götürülen Ahmet Gürbüz, burada Asri Mezarlık Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Ahmet Gürbüz’ün Cenaze namazına Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz de katıldı.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 12:10:33