SON DAKİKA

Malatyalı Sporcu Avrupa Şampiyonu Oldu

Malatyalı Sporcu Avrupa Şampiyonu Oldu
PAYLAŞ

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'de yapılan Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası'nda Malatya Büyükşehir Belediyesporlu Okan Yamandağ şampiyon oldu.

15- 20 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada full-kontac kategorisinde 75 kiloda mücadele eden Yamandağ'ın, milli takım kafilesiyle birlikte 21 Haziran Pazartesi akşamı İstanbul'a döneceği öğrenildi.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

2 yorum yapılmış

 • Sayim (7 ay önce)
  Malatya'da bireysel sporda çok başarılar takım oyunlarından okadar deyil bunun bilimsel bir aciklamasi vardır muhakak hemşerimiz tebrik ediyoruz basarilerininn davamini diliyoruz daha nica madalyalarla insallah
  0
  0
  Yanıtla
 • hangimiz sevmedik (7 ay önce)
  Tebrikler hemşerim,İnşallah,Dünya ve Olimpiyatta da madalya alırsın.....
  0
  0
  Yanıtla