PKK/KCK Şüphelisine Gözaltı

PAYLAŞ

Malatya'da, terör örgütü PKK/KCK üyesi olmak suçundan aranan şüpheli, saklandığı evde yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, terör örgütü PKK/KCK üyesi olmak suçundan aranan şüphelinin Yazıhan ilçesinde bir evde sakladığını belirledi.

Operasyonda saklandığı evde yakalanan şüpheli, işlemleri için İl Jandarma Komutanlığına götürüldü.

AA- Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Murat (1 yıl önce)
    Yazıhan ilçesi hangi mahallede saklanmış. Terör örgütü elemanın hiç olmazsa ad soyad başharflerini yayınlasaydınız. Evde bunu saklayanlarla ilgili gözaltı var mı?. Ne zamandan beri saklanıyormuş?
    0
    0
    Yanıtla