Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“Reklama Değil Hizmete Öncelik Verdik”

Gündem

16-09-2021 tarihinde yayınlandı.

“Reklama Değil Hizmete Öncelik Verdik”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Battalgazi’de görev yapan bazı muhtarlar, Battalgazi Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmet ve yatırımları üst açık tur otobüsü ile gezdi. Battalgazi’de hayat bulan yatırımları yakından tanıma fırsatı bulan muhtarlar, bu hizmet ve yatırımların baş mimarı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e özel teşekkürlerini iletti.

“BATTALGAZİ’DE İŞ EHLİNDE OLUNCA, İŞİN RENGİNİN DEĞİŞTİĞİNİ GÖRDÜK”

Gezi sonunda konuşan Battalgazi Muhtarlar Derneği Başkanı A. Vahap Ortaç, “Bugün muhtar arkadaşlarımızla birlikte Battalgazi’de yapılan hizmetleri yakından tanıma fırsatı bulduk. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İş ehlinde olunca, işin renginin değiştiğini gördük. Bilen ve istişare yapan insanların yaptığı işlerde güzel oluyor. Genelde karar mekanizmasında vatandaşlarımızın da olması, yapılan hizmeti çok daha güzel yerlere taşıyor ve ilçemizin rengini değiştiriyor. Battalgazi’de yapılan hizmetler diğer büyükşehirlerde yapılan hizmetler ile aynı. Malumunuz Amerika’da başkanlık dönemi iki dönemdir. İnşallah bir dönem daha Battalgazi’mizin güzel yarınları sizin elinizde olur. Birlikten her zaman güç doğar. Çünkü hiç kimse tek başına akıllı değildir.  Biz size destek olacağız, siz bize destek olacaksınız. Tüm muhtarlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan hizmet ve yatırımlarla Battalgazi’nin tercih edilen ilçeler arasında yer aldığına dikkat çeken AKP Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi Belediye Başkanımız göreve geldiği günden bu yana istişare ile ilçemizi yönetiyoruz. İlçemizde son 2 yılda neler yapıldığını hep birlikte gördük. Battalgazi’deki bu çalışmalar artarak devam edecek. Yapılan bu hizmetler ile Battalgazi’miz tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Bu anlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz başta olmak üzere muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerine, basınımıza çok teşekkür ediyoruz.”

 “SORUNLARI ÇÖZME NOKTASINDA DERSİMİZE İYİ ÇALIŞTIK”

Battalgazi’nin sorunlarını çözme noktasında derslerine iyi çalıştıklarının altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Muhtarlarımızın söylediği güzel bir söz var. Aslında yöneticilerin kulak vermesi gereken bir söz bence. ‘Akıllı insan, başkasının da aklını kullanıp yol yürüyen insandır.’ Biz yöneticilerde böyle olmalıyız. İstişare kültürüne önem vermeliyiz. Her şeyi bilemezsiniz ama her şeyi öğrenebilirsiniz. Bizler istişare kültürüne büyük önem veriyor ve Battalgazi’mizi böyle yönetiyoruz. 2001-2002 yıllarında AK Parti teşkilatına girdiğimiz zaman yani siyasetin mutfağına girdiğimiz zaman bize çok güzel bir tecrübe oldu. Bu tecrübeleri okullarda kazanamazsınız. Bu tecrübeleri edindikten sonra 303 bin nüfuslu Battalgazi’de göreve geldiğimiz zaman, bu ilçenin sorunlarını iyi biliyorduk. Dersimize iyi çalışmıştık. Bu sorunları çözmek için ekibimizle birlikte gecemizi gündüzümüze kattık. Gecemizi gündüzümüze katarken de hizmet ve yatırımlarımızda israf etmedik. Belediye olarak ekstra tedbirler aldık. Battalgazi Belediyesi olarak tasarruf tedbirlerini uygulamaktan hiçbir zaman vazgeçmedik” ifadelerini kullandı.

“REKLAMA DEĞİL, YATIRIM VE HİZMETE ÖNCELİK VERDİK”

Battalgazi’de birinci önceliklerinin hizmet ve yatırım olduğunu da vurgulayan Başkan Güder, “Malatya’daki tüm vatandaşlarımız şunu bilir; ben 2.5 yıllık zaman zarfı içinde reklama para harcamadım, harcamayacağım. Harcamadığım için çamur atanlar ve eleştirenler oldu. Biz bunlara kulak tıkadık ve her zaman önümüze baktık. Bana göre en güzel reklam hizmetlerimiz ve yatırımlarımızdır. Vatandaşlarımız yapılanları görüyor ve biliyor. Battalgazi’ye ne kazandırmak istediysek, toplumun her kesimine kulak verdik. Kısır çekişmelerin topluma bir faydası olmaz. Almış olduğumuz hizmet bayrağını daha yukarıları taşımak için dur durak bilmeden çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Biz milletimize hizmet için bu görevlerdeyiz. Hemşerilerimize en iyi hizmetleri sunmak için hep birlikte olmaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

“BATTALGAZİ BÜYÜRSE EĞER MALATYA’DA BÜYÜR”

“Medeniyetin izinde Malatya’nın kalbinde olan Battalgazi’nin değişmesi ve dönüşmesi demek Malatya’nın dönüşmesi demektir” diyen AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Siz kıymetli muhtarlarımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Medeniyetin izinde Malatya’nın kalbinde diye tarif ettiğim Battalgazi’nin değişmesi ve dönüşmesi demek, Malatya’nın değişmesi ve dönüşmesi demektir. Dolayısıyla Battalgazi’ye yapılan hizmet ve yatırımlar, Malatya’yı büyütüp geliştirmeye yöneliktir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan AK Parti, insanın olduğu tüm noktaya hizmet götürmek için her zaman büyük gayret gösterdi. AK Parti kadroları da bunu her zaman kendine şiar edindi. Yapamayan arkadaşlarımız geriye çekildi, yapan arkadaşlarımızla yola devam ettik. Her daim de milletin desteğiyle yol yürüdük. İstikameti milletimizden aldığımız sürece Allahın izniyle yolumuz her zaman açıktır. Yerel yönetimlerde Belediyelerimiz, hizmet ve eser üretme yeridir. Bu ürettiklerini de gösterme yeridir. Malatya’da nereye adım atsak belediyelerimizin eserleriyle karşılaşıyoruz. Geride kalan 2.5 yıllık zaman zarfı içinde Başkanımız Osman Güder ile Battalgazi’miz çok hizmetlere ve yatırımlara kavuştu. Battalgazi hak ettiği hizmeti alıyor ve almaya da devam edecek. Eksiklikler tabi ki olabilir ama bunlar kısa sürede tamamlanacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bülten

guder muhtar

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

Kaynak Bülten
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zafer

Evet ya saol baskan…Allah razı olsun,sen de olmasan biz ne yapardık.alin birinizi vurun ötekine.icraat ilk olarak eğitim,ikinci olarak halkın refah seviyesini yükselterek olur,sahte seyhler ureterek,dini kisilerin tekeline sokarak,senin ki benimki diyerek zaten halkın fitilini ateşlediniz..sadece samimiyetle gelin,dosdoğru gelin,vicdanınızla gelin…Gerisine halk zaten karar verecek

kadir

o konuda haklısın osman başkan ciden sen reklamını yapmadın.

pasa44

İki buçuk yıldır görevdesin Allah aşkına Battalgazi için ne yaptın? Sahiplendiğin İspendere ve Sosyal yaşam merkezini Selahattin Gürkan yaptı ha O çok mu iyi diyeceksin değil ama hizmet anlamında senden iyi olduğu kesindi. Nerede yeni alt merkezler, devasa yeşil alanlar, çocuk parkları. 10 yıl önce Tokat Malatya’nın ilçesi gibiydi, şimdi gidin bakın adam venedik’e çevirmiş beğenmediğiniz Tokat’ı. Malatya yerinde sayıyor, Elazığ Belediyesi bile bizimkilerden iyi çalışıyor, meydanlar, parklar yapıyor. 25 yıl önce Münir Erkal hafif raylı sistem diyordu, teleferik diyordu şimdi hepsi hayal oldu.

Murat

Hizmet yapmayıp reklam yapan kim? Bunu da açıklayın bilelim. Lafiniz Selahattin Gürkan’a mı? Mehmet Çınar’a mı? Yoksa tüm Akplilere mi? 😀

kadir

murat kardeş reklam yapanı sormanın ne alemi var kardeşş. cümle alem biliyorda senmi bilmiyosun. selahatin gürkan ve mehmet çınar. sağır sultan bile bilior

Mustafa

Başkan Güder Şehit FEVZİ dönüşümü neden bu kadar gecikti??Hani bir yılda bitecekti??

Sade Vatandaş

Sayın Başkan olmayan şeyleri olmuş gibi anlatıyor ama kendisine Kanalboyunda ki kaldırımlara bakmasını ve hizmetkarı oldukları vatandaşın araç parkından dolayı nasıl o kaldırımları kullanamadığını görmesini tavsiye ediyorum.

TUNC

1-)”İş ehlinde olunca, işin renginin değiştiğini gördük” önceki Belediye başkanı şimdi Büyükşehir Belediye başkanıdır, İşin renginin değiştiğini gördük ne demek, önceki iş bilmiyor muydu ? o zaman bilmeyeni neden Büyükşehir Belediye Başkanı seçtiniz ?
2-)”Malumunuz Amerika’da başkanlık dönemi iki dönemdir. İnşallah bir dönem daha Battalgazi’mizin güzel yarınları sizin elinizde olur” burası Amerika mı ? kardeşim
3-)Daha geçen gün, orduzu gelinciktepe de kaldırımların ortasında elektrik direkleri haberi vardı, bu mu eser diye övündüğünüz ? çok komik ,vatandaşı saf sanıyorsunuz herhalde, birbirinizi övmeyi bırakın, vakit varken gidin hizmet edin, muhtarlara gaz vermeyi bırakın, işinize yaramaz

Kazım

Haberde adı geçen somut bir hizmet göremedim. Otobüs ile gezince ne gördüler acaba? Ben hergün bu şehirdeyim, kayda değer bir hizmet görmüyorum. Yol-kaldırım tamiratı, temizlik hizmetleri gibi genel işler dışında ikibuçuk yıldır farklı bir hizmet yok. Ya da hizmet çok ama biz halk olarak göremeyip anlayamıyoruz yani

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Trabzonspor 10 7 3 0 20 9 11 24
Hatayspor 10 6 2 2 19 8 11 20
Alanyaspor 10 6 2 2 16 15 1 20
Fenerbahçe 10 6 1 3 14 11 3 19
Fatih Karagümrük 10 5 3 2 16 12 4 18
Beşiktaş 9 5 2 2 18 11 7 17
Konyaspor 10 4 5 1 14 9 5 17
Galatasaray 9 5 2 2 14 12 2 17
Altay 10 5 0 5 16 16 0 15
Adana Demirspor 10 3 4 3 15 15 0 13
Başakşehir FK 10 4 0 6 13 13 0 12
Gaziantep FK 10 3 3 4 12 14 -2 12
Yeni Malatyaspor 10 4 0 6 11 17 -6 12
Sivasspor 10 2 5 3 14 12 2 11
Kayserispor 10 3 2 5 13 17 -4 11
Giresunspor 10 2 3 5 6 10 -4 9
Antalyaspor 10 2 3 5 11 16 -5 9
Göztepe 10 2 2 6 9 14 -5 8
Kasımpaşa 10 1 3 6 10 16 -6 6
Çaykur Rizespor 10 1 1 8 8 22 -14 4

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...