SON DAKİKA

SP İl Divanından Online Toplantı

SP İl Divanından Online Toplantı
PAYLAŞ

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı Aralık Ayı İl Divan Toplantısı İl Başkanı Osman Marasalı başkalığında online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Canbay ve Mahmut Arıkan da katılım sağladı. Divan toplantısının açılışında konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mahmut Arıkan; " Yarım asırdan beri Milli Görüş davasını omuzlayan kıymetli teşkilat mensuplarına şükranlarımı arz ediyorum. Biliyorsunuz ki güzel ülkemizin her konuda çok sıkıntılı günler geçirmekte olduğu bu zamanda Milli Görüş'e olan ihtiyaç her zamankinden daha şiddetli bir şekilde hissedilmektedir. Bu nedenle bugüne kadar gösterdiğimiz gayretlerin, fedakarlıkların çok daha fazlasını göstermemiz gereken olağanüstü süreçlerden geçtiğimizin bilincinde olmamız gerekmektedir." şeklinde konuştu.

Toplantının devamında Saadet Partisi Malatya İl Teşkilatı Birim Başkanları ve İlçe Başkanları aylık çalışma raporlarını sundular.

Aralık Ayı Divan Toplantısının kapanış konuşmasını ise Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Canbay gerçekleştirdi. Canbay ; "Tarihin muhtelif dönemlerinde ekonomik/sosyal bakımından oldukça sıkıntılı zamanların yaşanmış olduğu bilinmektedir. Bu sıkıntılı dönemlerden çıkış, o dönemde yaşayan fedakar ve cesur insanların inisiyatif alması ve Allah'ın yardımı ile gerçekleşmiştir. Bizler Milli Görüşçüler olarak ülkemizin ve dünyanın bu sıkıntılı dönemlerden çıkabilmesi adına inisiyatif almalıyız. Allah'ın rızasını gözeterek hareket etmemiz ve elimizden gelen bütün gayreti ortaya koymamız halinde ben inanıyorum ki Allah'ın yardımı da bizimle olacaktır." şeklinde konuştu.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız