Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Süper Ligde 8 Haftalık Program Açıklandı

Gündem

20-01-21 03:06

Süper Ligde 8 Haftalık Program Açıklandı

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Süper Lig’de 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ve 29. hafta programları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Süper Lig’de 2020-2021 sezonu 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ve 29. hafta programlarını resmi internet sitesinde yayınladı.

Yapılan açıklamaya göre Yeni Malatyaspor, 22.haftada 29 Ocak Cuma günü 16.00’da Yeni Malatya Stadyumu’nda Fatih Karagümrük’ü konuk edecek. 23.haftada 4 Şubat Perşembe günü 16.00’da İzmir deplasmanında Göztepe ile karşı karşıya gelecek olan sarı siyahlılar, 24.haftada 8 Şubat Pazartesi 19.00’da Yeni Malatya Stadyumu’nda Trabzonspor’u konuk edecek.

Süper Ligin 25.haftasında 15 Şubat Pazartesi 19.00’da deplasmanda Fraport-TAV Antalyaspor’a konuk olacak olan Doğu Anadolu ekibi, 26.haftada 20 Şubat Cumartesi 16.00’da sahasında İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelecek.

Ligin 27.haftasında 26 Şubat Cuma günü 16.00’da deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Yeni Malatyaspor, 28.haftada 2 Mart Salı günü 19.00’da Yeni Malatya Stadyumu’nda Beşiktaş’ı konuk edecek.

Sarı siyahlı takım, ligin 29.haftasında ise 6 Mart Cumartesi günü 16.00’da deplasmanda Yukatel Denizlispor ile karşılaşacak.

8 HAFTALIK FİKSTÜR

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 22-29. hafta müsabakalarının programı şöyle:

22. hafta
29 Ocak Cuma:
16.00 Yeni Malatyaspor-Fatih Karagümrük (Yeni Malatya)
19.00 Gaziantep FK-Galatasaray (Kalyon)

30 Ocak Cumartesi:
13.00 Kasımpaşa-Hes Kablo Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Medipol Başakşehir-Atakaş Hatayspor (Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

31 Ocak Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Yukatel Denizlispor-Göztepe (Denizli Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Fraport TAV Antalyaspor (Eryaman)
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

23. hafta
2 Şubat Salı:
16.00 Hes Kablo Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Antakya Atatürk)
19.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
19.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom)

3 Şubat Çarşamba:
13.30 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Fatih Karagümrük-Gaziantep FK (Atatürk Olimpiyat)
19.00 İttifak Holding Konyaspor-Gençlerbirliği (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

4 Şubat Perşembe:
16.00 Göztepe-Yeni Malatyaspor (Gürsel Aksel)
19.00 Trabzonspor-Yukatel Denizlispor (Medical Park)

24. hafta
6 Şubat Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-Atakaş Hatayspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Medipol Başakşehir-Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

7 Şubat Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hes Kablo Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)
16.00 Yukatel Denizlispor-Fraport TAV Antalyaspor (Denizli Atatürk)
19.00 Beşiktaş-İttifak Holding Konyaspor (Vodafone Park)

8 Şubat Pazartesi:
16.00 Gaziantep FK-Göztepe (Kalyon)
19.00 Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

25. hafta
12 Şubat Cuma:
19.00 Çaykur Rizespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Çaykur Didi)

13 Şubat Cumartesi:
13.30 Hes Kablo Kayserispor-MKE Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park)
19.00 Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

14 Şubat Pazar:
13.30 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Denizlispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
16.00 Atakaş Hatayspor-Aytemiz Alanyaspor (Antakya Atatürk)
16.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel)
19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

15 Şubat Pazartesi:
19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Yeni Malatyaspor (Antalya)
19.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Eryaman)

26. hafta
19 Şubat Cuma:
19.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)

20 Şubat Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Yeni Malatyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya)
16.00 Yukatel Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)

21 Şubat Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Atakaş Hatayspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Demir Grup Sivasspor-Hes Kablo Kayserispor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Gaziantep FK-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon)
19.00 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)

22 Şubat Pazartesi:
19.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Eryaman)

27. hafta
26 Şubat Cuma:
16.00 İttifak Holding Konyaspor-Gaziantep FK (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
16.00 Gençlerbirliği-Yeni Malatyaspor (Eryaman)
19.00 Beşiktaş-Yukatel Denizlispor (Vodafone Park)

27 Şubat Cumartesi:
13.30 Atakaş Hatayspor-MKE Ankaragücü (Antakya Atatürk)
13.30 Fatih Karagümrük-Aytemiz Alanyaspor (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor (Çaykur Didi)
16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)
19.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom)

28 Şubat Pazar:
16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Gürsel Aksel)
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

28. hafta
2 Mart Salı:
16.00 Gaziantep FK-Gençlerbirliği (Kalyon)
19.00 Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya)

3 Mart Çarşamba:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fatih Karagümrük (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Yeni 4 Eylül)
16.00 Medipol Başakşehir-İttifak Holding Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Hes Kablo Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 MKE Ankaragücü-Galatasaray (Eryaman)

4 Mart Perşembe:
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Fenerbahçe-Fraport TAV Antalyaspor (Ülker)

29. hafta
6 Mart Cumartesi:
16.00 Yukatel Denizlispor-Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Gaziantep FK (Vodafone Park)

7 Mart Pazar:
13.30 Fatih Karagümrük-MKE Ankaragücü (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Atakaş Hatayspor-Hes Kablo Kayserispor (Antakya Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Eryaman)
19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

8 Mart Pazartesi:
16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)
16.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park)
19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel)
19.00 İttifak Holding Konyaspor- Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi- İstanbul, AA

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yahya Özçelik

Bu bilgiler tablo şeklinde verilir, maalesef söylemeliyim haber kaliteniz çok kötü

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Galatasaray 27 18 3 6 53 21 32 57
Beşiktaş 26 18 3 5 57 26 31 57
Fenerbahçe 26 17 3 6 48 27 21 54
Trabzonspor 26 14 6 6 32 25 7 48
Hatayspor 27 13 7 7 47 32 15 46
Gaziantep FK 27 11 10 6 39 30 9 43
Alanyaspor 26 12 6 8 40 26 14 42
Fatih Karagümrük 27 11 8 8 43 36 7 41
Göztepe 26 9 8 9 36 31 5 35
Antalyaspor 26 7 13 6 24 29 -5 34
Sivasspor 26 7 12 7 29 30 -1 33
Konyaspor 26 8 8 10 33 31 2 32
Yeni Malatyaspor 27 7 10 10 33 36 -3 31
Kasımpaşa 26 8 5 13 29 41 -12 29
Kayserispor 26 7 7 12 19 31 -12 28
Çaykur Rizespor 27 6 10 11 31 44 -13 28
Başakşehir FK 27 6 8 13 29 45 -16 26
BB Erzurumspor 27 6 8 13 26 43 -17 26
MKE Ankaragücü 26 6 5 15 30 45 -15 23
Denizlispor 26 5 6 15 23 46 -23 21
Gençlerbirliği 26 5 6 15 22 48 -26 21

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...