SON DAKİKA

YMS, Stad Tribününe 7 Ek Loca Yaptı

YMS, Stad Tribününe 7 Ek Loca Yaptı

Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor, Yukatel Denizlispor’un tribünleri bölerek locaya dönüştürme fikrini Yeni Malaya Stadyumu’nda uyguladı. Sarı siyahlı kulüp, 46 locaya ek olacak 7 loca daha oluştururken, kapasite 650 seyirciye çıkarıldı.

Türkiye Futbol Federasyonunun almış olduğu karar doğrultusunda salgın tedbirleri kapsamında locaların yüzde 50 kapasiteyle taraftara açılmasının ardından Yeni Malatyaspor kulübü, 23 Doğu, 23 Batı olmak üzere 46 locanın satış fiyatlarını açıklamış ve buna göre ilk olarak Gençlerbirliği maçında localara seyirci alınmıştı.

Doğu Anadolu temsilcisi, 46 locaya 309 taraftar alabilirken, Yukatel Denizlispor maçında stadın Doğu tarafındaki tribünler bölünerek ek 7 loca daha oluşturuldu. Bu sayede stada giren taraftar sayısı da 650’ye çıkarıldı.

Yeni Malatyaspor Kulübü, sezonluk loca fiyatlarını 40 bin ile 80 bin lira, haftalık fiyatları ise 2 bin 250 lira ile 4 bin 500 lira arasında olduğunu açıklamıştı.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

9 yorum yapılmış

 • Kadir ASLAN (1 yıl önce)
  Şahsımla ilgili bedavacı, yancı gibi küçümseyici ifadeler kullanan şahıslar siz Malatyalı olamazsınız! Asıl ayrımcılık yapan sizsiniz. Adil Gevrek'i ne tanırım ne de hayatımda gördüm.. Maça da paramla girdim. Siz gerçek taraftar olsanız azcık araştırıp kafa yorum bilet satın almanın yöntemini bulurdunuz.. Yazıklar olsun sizin gibi taraftara!
  0
  0
  Yanıtla
 • kadir (1 yıl önce)
  tff.1.ligden beri kombine alırım. malesef maça giremiyoruz. ek loca yapıldı deniliyor. bakıyorum beleşçi grubu. ve daire müdürleri veya torpilli kişiler vs vs vs. yarin pandemi bittiğinde de insalar maça gelmiyor diye kimse yakınmasın. beleşçiler varken tabi. locaları makul fiyata açın bakalım kimler geliyor.. beleşçi ve torpillilermi geliyor. yoksa malatyaspor sevdalılarımı geliyor
  0
  0
  Yanıtla
 • Bekir (1 yıl önce)
  İyide bu stad kulübün malı mı istediği gibi alan ekleyip çıkarıyor. Spordan anlamayanlara spor yöneticiliği verilirse stadın kimin olduğunu da yapılan tadilatında ne olup olmadığını da bilmez
  0
  0
  Yanıtla
 • mltykrl (1 yıl önce)
  Yayıncı kuruluş Denizlispor maçında yakın çekim yaptı localara... bazıları normalde kale arkasında bile maçı izleyecek maddi güce sahiptir değiller.stada bile ücretsiz vasıtalarla geliyorlar.adil gevrek kimlere fırsat tanıyorsun.kimler kimlerin sayesinde maçı canlı seyrediyor.(kimseyi Sosyo ekonomik durumundan dolayı küçük görmüyorum yanlış anlaşılmasın.amacımm localardaki çelişkiye örnek vermek ti)
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyalı (1 yıl önce)mltykrl isimli kullanıcı yorumuna
  İnsanın tipine bakıp maddi durumunu anlabiliyorsan bu sorularının cevabını da kendin bulursun bence
  0
  0
  Yanıtla
 • Tiplere bakarak yorum yazmadım.şahışları tanıdığım için bu şekilde yorum yazdım
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyam için (1 yıl önce)mltykrl isimli kullanıcı yorumuna
  Bazı insanlar kendini akıllı zannediyorlar. Ben çoçukluğumdan beri MALATYASPOR maçlarına gittim gidiyorum da hala ama çok soğudum neden mi ? Takımımıza maddi destek olalım KOMBİNE alalım diyorum AMA bakıyorum birçok kişi BELEŞ girmiş özellikle de YÖNETİM bilet vermiş. DOĞU ALT tiribün özelliklede BÜYÜK TAKIMLARIN maçlarında KOLTUK sayısının bir o kadarı da merdiven boşluklarında ve üstlerde. Daha ne diyeyim. Adil Gevrek yönetimi özellikle STAD düzeninde ve organizasyonlarında SIFIR.
  0
  0
  Yanıtla
 • yıldırım (1 yıl önce)
  yedi ek loca yapıldı ama kimelr gidiyor.. kimlere haber veriliyor maça gelinmesi için. mesela ben gitmek istiyorum eee nasıl olcak.. adil gevreğin yandaşları gidiyor demek..
  0
  0
  Yanıtla
 • Ali Yılmaz (1 yıl önce)
  O localara hep bedavıcılar giriyor bizim gibi her sene kombine alanda içeri giremiyor adaletli olun satışa açınsana
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 08:37:38