SON DAKİKA

Futbolda Ara Transfer Dönemi 12 Ocak'ta Başlıyor

Futbolda Ara Transfer Dönemi 12 Ocak'ta Başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun daha önce aldığı karara göre 12 Ocak Çarşamba günü (bugün) başlayacak ara transfer dönemi 8 Şubat Salı günü tamamlanacak.

2021-2022 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi 17 Haziran-8 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmişti.

İstanbul, AA

 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

3 yorum yapılmış

 • Sayim (2 hafta önce)
  Burad başka bir konuya deyinacam ben daha önce yazmıştım mestopun TFF kapısına siyah çelenk koyup basın aciklamasi yapmalı çok şükür sesimizi duydular bu yapacaklarını söylediler bunun için Nazife başkana tesekur ederim
  0
  0
  Yanıtla
 • Shakiri (2 hafta önce)
  Sumudica Göztepe maçından itibaren benim YMS mi seyredeceksiniz dedi, onun YMS sine sadece Donsah katıldı, takımın çehresini tek adamla mı değiştirecek?? La havle...
  0
  0
  Yanıtla
 • Efsane malatyasporlu (2 hafta önce)
  Malatya kimleri transfer etti lütfen bilgi verirmisiniz.
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 09:02:57