Yağış Su Baskınlarına Yolaçtı

Yağış Su Baskınlarına Yolaçtı
PAYLAŞ

Malatya bölgesinde etkili olan yağmur Kuluncak ilçesinde su baskınlarına ve hasara neden oldu. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri ihbar sonrası bölgede su baskınları için ekiplerini yönlendirdi.

Aniden bastıran yağmur sonrasında evlerin zemin katları ile hayvan barınaklarını su bastı.

Kuluncak ilçesinde yine bazı noktalarda ise toprak kayması yaşandı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerince bölgede su baskını sonucu zarar gören vatandaşlara destek sağlayarak, ev, işyeri ve hayvan barınaklarındaki suları boşalttı.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-28 02:14:12