Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Malatya’nın Eski Müdürüne Balıkesir’de Görev

Gündem

17-09-2021 tarihinde yayınlandı.

Malatya’nın Eski Müdürüne Balıkesir’de Görev

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Balıkesir’de 4 yıldır İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Yakup Yıldız görevinden alındı. Yıldız’ın yerine daha önce Malatya’da görev yapan ve geçen yıl görevden alınarak Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilen Ali Tatlı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde değişim yaşandı. Dört yıldır Balıkesir’de Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Yakup Yıldız, Milli Eğitim Bakanının değişmesinin ardından görevden alındı. Yıldız’ın yerine daha önce Malatya’da İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve bu görevden bakanlık emrine alına Ali Tatlı atandı.

1 YIL ÖNCE MALATYA’DAN ALINMIŞTI

6,5 yıl Malatya’da İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve aslen Bingöllü olan Ali Tatlı, Eylül 2020’de bakanlık emrine alınırken, yerine Malatyalı olan İstanbul Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Battal Kanbay atanmıştı.

Bakanlık emrine alınan  Ali Tatlı, 2014 yılı Mart ayında Malatya İl Milli Eğitim Müdürü iken bakanlık emrine alınan Mehmet Bulut’un yerine, Muş İl Milli Eğitim Müdürü iken vekaleten atanmış,  aynı yılın Ağustos ayında da asaleten ataması gerçekleştirilmişti.

Balıkesir, iha- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
79 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şanlı

Onlarca yorum yaptım. SANA YAZIKLAR OLSUN.
Sadece işinize geleni yayınlıyorsunuz.

Şanlı

Editör sana yazıklar olsun. Taraflısınız

Last edited 1 ay önce by Şanlı
Malatya sevdalısı

Biz hep kişileri konuşuruz ,şu anda bir milyonun üzerinde öğretmen çalışıyor , öğretmenler hangi şartları tasirsak,il ,ilçe milli eğitim müdürü oluruz,il milli eğitim müdür yardımcısı oluruz,bakanlık birimlerinde genel müdür,daire başkanı gibi görevlere geliriz,proje okullarına idareci olabiliriz bilen varmı diyorum.,biz Ali beyi tartışır dururuz Ali bey sanki Malatya’ya sonra Balıkesir’e kendi kendisini atadı,bizim tartismamiz gereken kamuda ehliyet ve liyakatin olmaması kimin adamı,tanıdığı var genellikle makamlara onların geldigidir bu durum sadece milli eğitim de değil bütün kurumlarda böyledir bir etrafiniza bakmanız yeterlidir,bu durum bugün biraz artmasına rağmen 1950 yılından beri böyledir,bizim derdimiz kişiler değildir bozuk olan kamu idaresi sistemidir,bu sistemde değişiklik yapmak isteyen milli eğitim bakanımız Ömer Dinçer bakanlığı bırakmak zorunda kaldığını biliyoruz.

Feristah bicer

O yerel medya yada, eşraf mi demeliydim derinliksiz sığ sularda küçücük menfaati için pusu kuran.. güç ve iktidar karşısında haysiyetini kurban etmeye hazır kalemler bize ‘l i y a k a t’ in iktidarın küçük ortağının belirlediği oyun alanında oynamaktan çok mutlular…şuraya da mutlu ve küçük bir ağaç çizelim..

Feristah bicer

Ali hocam bir avuç yerel lobi tarafından saldırganca hala linç edilmesi tüm Malatyalılar mal edilmesin nokta.

Kadir

Yanlış bir atama ya da değil size ne ya? Malatya dan gitti mi, bunu istemiyor muydunuz? Hangi menfaatiniz kesti de bu kadar bilenmiş kan kusuyorsunuz? Belli birkaç kişinin yazdığı bu mesajlardan tek anlam çıkar: Çıkarlarınızı engellemiş ki kuyrugunuza basmış siz de güya kötüleyerek intikam almaya çalışıyorsunuz. Devlet büyüklerimiz sizden daha zeki merak etmeyin, siz daha akıllı olsaydınız zaten burada değil makamda ülkenin geleceği için bir şey yapıyor karar vericiler olurdunuz. Zerre kadar vicdanınız varsa ve illa eleştirecekseniz ilk önce kayısı hasadı döneminde okulda olması gereken idarecilerin kayısı tarlalarında olmalarını eleştirirdiniz. Ama işin bu kısmını görmüyorsunuz niye çünkü vicdanınızla yazmıyor çıkarlarınıza göre yazıyorsunuz. Bırakın bu ayakları kendiniz ne kadar başarılısınız buna bakın önce

Mehmet

Saçmalama kadir efendi.Ne demek bize ne.Egitimi biz yapıyoruz yetersiz birisi başımıza verildi de bizenemi.Senin gibiler yeri geldiğinde Cumhurbaşkanı ni elestirir ama müdürü eleştiremez.o zaman halk seçti size ne.Belliki Ali’nin prenslerinden birisin

Kadir

Mehmet efendi senin hiçbir şey yaptığın yok, eleştirinin bir dozu vardır, bir ölçüsü vardır. Sizin derdiniz eleştirmek olsa oturur mantıklı birkaç şey yazar işinize bakarsınız. Mantıktan yoksun yazıyorsunuz. Halk seçti diyorsunuz. Halk sizsiniz benim tabi eleştiririm akıllım. Belliki yan gelip yatan kayısıcı ya da galericilerden birisiniz. Bu arada Bingöl den yazıyorum burada misafir edelim gelin de insanlık görün. Eğitimi biz yapıyoruz demişsiniz yemek gibi bir şey mi bu bahsettiğiniz? Biz eğitimi emek vermek olarak öğrendik “Bingöl’de” :))

Tatar Ramazan

Gram sevmezdim,adamci,heyyamcı,egoist,kimin destegi ile biyerlere geliyor bilmiyorum ama Vallahi Billahi yanlış bir adam,şimdi yazık Balıkesire diyorum

Kul

Bürokrasideki isimleri tartışmak çok saçma çünkü siyasilerin izni ile bu atamalar olur. Burada memleket ismi vererek kardeslerimizi rencide etmek bir insan olana yakışmaz. Çok sayıda Bingöllü kardeşimiz arkadaşımız var. Bizim de kardeşimiz arkadaşımız Bingölde çalışıyor. Sizin bu yaptığınız mikro milliyetçiliği başka bi yerde size karşı yapsalar hoşunuza gider mı? Dilerim burada memleket ismi vererek insanları rencide edenlerin inşaallah aynı şeyi size, çocuklarınıza, torunlarınıza yaparlar. Sizin haksızlık yaptığınız insanlara olduğu gibi dilerim Rabbimden size ve sizden sonraki tüm aile üyelerinize yapsınlar. Sadece bir olaydan yola çıkarak genelleyenler dilerim Adl olan Allahım kat be kat fazlasını size yaşatsın.
Burada bunu yapanlar diye belirtiyorum yapmayanlar üzerine almaz. Bedduacı üzerine alan varsa da demekki haksızlık yaptığını kabul ediyordur

Hak

Kesinlikle yazdıklarınız doğru tebrik ediyorum. Yapılan yorumlara baktığımızda Bu kafa yapısı ile bu ülkeye yazık ediliyor.

Ahmet

Malatya da Malatyalı olmayan başka bürokratlar da çalıştı/ çalışıyor neden Ali Tatlı ya bu kadar olumsuz yorum var. Mesele mikro milliyetçilik filan değil. Yaptığı uygulamalar, üslup vb konular. Bunlardan dolayı sevilmemesi. Ayrıca Bingöllü olmanın dışında başka meziyetleri olmayan kilileri farklı konumlara getirmesi. Asıl mikro milliyetçiliği kendisi yaptı yani

Malatya sevdalısı

Sevgili Malatyalılar o insanı konuşmaya bile değmez, böyle birisi bu ilde yedi yıl kalmış ise tek sorumlu ilimizin siyasileridir, esasında bizim sitem etmemiz gereken yıllarca bire bir anlatmamiza rağmen sesimize kulak vermeyen siyasilerimizdir,sayın vekilimiz Öznur hanım olmasa bu ilden zor giderdi diyorum.

Emre

Önder başkanıyla beraber proje okulunu mahvettiniz.Hala kendine gelemedi. Atadığınız müdür de okulu babasının malı gibi kullanıyor.. Kimse Bi şey diyemiyor

Gazi

Bazı müdürler şire pazarina gitmeden okula ugramayi bilmiyir. Yaz aylarinda zaten kayısıdan okula fırsat bulmaz ve ek dersini de kesin alır. Bazı öğretmenler de öğretmenler odasında araba satmazsa o günü zarar kabuk eder. Sonra da gelir burda laf atar ohooooooo

Ali A.

Hep aynı silahşörler mı yazıyor, bak üzüldüm şimdi. Battal Bey size prim vermiyor değil mi? Yine istediğiniz olmadı çünkü sorun Ali Tatlı da ya da Battal Kanbay da değil sorun sizde . Siz çalışmadan yan gelip yatmak istiyorsunuz derdiniz öğrenci ve eğitim değil . Sizin derdiniz kaysı kaysı pazarı hava durumu. Hadi geçmiş olsun

Behçet

Vay sizi gidi galericiler sizi

Kemal K.

Okullarda hizmetli yok oturup kalkıp yazdığınız şeye bakın. Ali Tatlı yukarı Battal Kanbay aşağı. Kendi işinizi yaptınız da onlar bir tek yapmadı

Ahmet T.

Kesinlikle herkese rotasyon gelmeli, oturdugubyerden sadece konuşup hiçbir iş yapmayana da, çok fazla emek verip çalışana da rotasyon uygulanmalı.
Ali Tatlı nin Malatya macerası bitmiştir hâlâ cekemeyenler boş boş mesaj yazıyor. İlla yazacaksanız şuanı değerlendirin kıskançlar

Malatya sevdalısı

Balıkesirli okul müdürleri sizi hemen toplar eser gürler hakaret eder korkmayın sakalı kaptırmayın saygı çerçevesinde gerekli cevapları verin.

Mehmet44

Güle güle Ali,artik oradakiler düşünsün.

Halil

geçmiş olsun Balıkesir. Adam a ödül gibi oldu. bu ülkede hiç bir şeye güvenim kalmadı.burdan ne için gönderdiler. adam balıkesire tayin oldu.

Zafer

Sevgili yorumcu arkadaşlar bosuna kafanızı yormayın canınızı sıkıp zamanınızı boşa harcamayın..Ali Tatlı şubi veya doğru yanlış diye eleştiriyorsunuz da bu zatı tekrar il Milli Eğitim müdürlük makamına getiren zihniyeti sorgulayın.neresi doğruki yapılanın bunada eyvah diyelim

Bir öģretmen

Ali müdür Bursaya il müdürü olmak istiyordu Balıkesire oldu hayırlı olur inşallah.
Bakanlık keşke öğretmenlere de rotasyonu getirebilse onsekiz yıldır aynı okulda çalışan öğretmen var bence değişimde fayda var.

Eğitimci

Belki seni de alır yanına neticede gitmek istediği yeri bile biliyormuşsun. O değilde koca bakanlıkta il müdürlükleri kimlere kaldı Allah’ım.

Ahmet T.

Sizi tanışalar belki sizi yaparlardı belliki baya bi heveslisiniz ama demekki sizdeki o kaynağı henüz fark edememişler :))

Hasan

Ufak bir yeğeni vardı . Okul müdürü yapmıştı torpille . Ali beyden sonra tepesinin üstüne çakılmıştı. Adamlık birilerinin gücünü alarak hava yapmak değildir, adamlık kendi kalibrenle yapacağını yapmaktır.

Ali bey’in yalakalarina battal bey sahip çıktığı için onu da kınıyorum.

Alamut44

Küçük yeğen ne oldu acaba? Ben de onunla çalışmak zorunda kaldım. Tek vasfı Ali Tatlı nin yeğeni olmasıydı.

Malatya sevdalısı

Çok istedim küçük yeğen okuluma gelmedi gelmediği için üzgünüm.

Eğitimci

Yeğenin okuluna yok yoktu yegende kerameti kendinde sanıyor havalı havalı geziyordu , müdür gitti ama müdürün tayfası her yerde emin olun eski müdürün tayfası yeni müdüründe yakında ayağını kaydiracaklar, değerli müdürüm sayın Battal bey aman dikkat diyorum .

Kaynarca

Haklısın Maalesef Battal müdür bey o ekipten bazılarını hala taltif ediyor. Müdürlükte yetkilendiriyor. Böyle davranması akla çeşitli sorular getiriyor. Adam menfaati için her şeyi yapar ama bunu Battal müdür göremiyor. Ali müdürün Malatya’yı karıştıran o ekibinden kimse burda olmamalı.

Malatya sevdalısı

Aynen katılıyorum özel eğitim okulları i dayısı adına denetlemeye çalıştı ama bazı delikanlılar gerekli cevabı verdiler,aynen doğru giden müdürün adamları Battal hocanin etrafını kusatmislar keşke o ekibi dagitsaydi.

Pırasa

Şimdi Balıkesir düşünsün.

Bekir

Balıkesire hayırlı olsun tepe tepe kullansınlar bu zatta evini alsın inşllah Malatya ya dönmemek üzere oraya yerleşsin burda sabık müdürün şakşakcıları hala kulis derdinde bu atama ile MEB den eğitim sisteminden bi şey olmayacağı aşikar olmuştur. Dağılabilir siniz

Ahmet

Alsın hayrını görsünler

Ali

Ali Tatlı kapasitesi olmayan bir öğretmendi.Sendikanin ve hükümetin o dönemdeki şiddetli gücünü arkasına alarak müdürlük yaptı son yıllarında dikkat ederseniz bu güçleri kaybedince artık okullara giremez oldu Ali tatlı kapasitesi ve duruşuyla Balıkesir’de Müdürlüğü falan yapamaz. Malatya’da hiç bir başarısı yoktur bu başarı sadece okulların kendi içerisindeki gayretleri olmuştur çünkü Ali tatlı okul idarecilerini öğretmenlerinin moralini bozmak da derneklere vakıflara yaranmaktan başka hiçbir şey bilmiyordu gittiği timav toplantılarında önüne bir tabak meyve konulup meyveyi yerken karar alanları sadece seyrediyordu Ali tatlının kapasitesi Balıkesir’de müdurluk yapmaya yetmez çok kısa bir süre içerisinde Balıkesirin altını üstüne getirir orayı karıştırır oranın yöneticileri Ali tatlıyı orada barındırmaz lar oradaki siyasilere artık hangi kimliğiyle duruşlar sergileyecek çok merak ediyorum

Türkiye sevdalısı

Çok doğrusunuz isimlerini zikretmek istemiyorum döneminde milli eğitimi dernekler,vakıflar,cemiyetler yönetiyordu,bir gün bir toplantıda bir cemiyetin başkanı sanki müdürlerin amiri ağzına geleni söylüyor tehdid varı konuşuyordu milli eğitim müdürü de kullaklarini tikamış seyrediyordu ,atanmasına milli eğitim camiası adına gerçekten üzüldüm,zaten atanmasada bir sefer il ,ilce müdürü veya il müdür yardımcısı oldunuzmu tamamdır görevden alinsaniz bile 65 yaşına kadar göreve gitmeden bankamatik memuru oluyorsunuz al maaşı ne güzel degilmi, ama benim bildiğim, tanıdığım bir çok görevden alınan il ilçe müdürleri bu durumdan rahatsızlık duyuyorlar,çalışmak istiyorlar onların haklarını da teslim etmek gerekir.

Patates ci

Herkes boş boş konuşmuş burada ali tatlı sevmezsiniz tabi herkese dar etmişti müdürlere öğretmenlere kısaca egitim çalışanına cunki çalışanlar ne okula gidiyordu ne ders istiyordu ali tatlı sizi biraz zorladı neymiş adam bingolluymus afrikadanmi getirelim il müdürünü üniversite sınavında öğrencileri görüyoruz yani sizin yetiştirdiğiniz öğrencileri milyon öğrenci sıfır cekiyor biraz da kendinize bakın biraz aldığınız maaşın hakkını verin okulların onu oto galeriye dönmüş fahri kayahanda 700 bin liralık evlerde oturuyorsunuz yazık size gözünüz doysun

Sporcu

Patatesci Afrika milyon öğrenci fahri kayahan 700 bin TL ev okula gitmeyen Öğretmen oto galeri erorrrrrrrrrr

hasan

Yalakalik yapabilirsin ama terbiyesizlik yapamazsin belliki ali tatlidan nemalanan ekipten birisinher kimki okula gitmeden para kazandiysa serefsizdir bunu ispat etmezsen sen mufterisin ali tatli dedigin adam yer bulamadigi hemserilerini olmayan yerlere idareci olarak atamis bir adam sen neyden bahsediyorsun hadsiz

Malatya sevdalısı

Önceden birlikte görev yaptıgi kişiler ve hemşehrilerinden kim idareci olmak istiyorsa mülakatta
Verilen nokta atışı puanlarla okul müdürü ve müdür yardımcısı yapmıştır,refansi olmayan öğretmenleri dinleme zahmetinde bile bulunmamıştır,önce tanıdıklarına Malatya’ya tayin istetmis sonra onları merkez okullara müdür yardımcısı yapmış ,ordanda görevlendirme ile milli eğitimdeki birimlere getirmiştir, Balıkesir’de de aynı taktiği mutlaka uygulamaya çalışacaktır,bakalım bu taktik Balıkesir’de tutacakmidir, bekleyip göreceğiz.

Türkiye sevdalısı

Hasan bey hadsizlere saksakcilara üç günlük dünyada menfaati peşinde koşanlara cevap vermeni degmez.

Müdür

Ali’nin kimseyi zorladığı falan yoktu. kime bağır çağırdığını iyi hesap ederek hareket ediyordu bazı müdürlerden farenin kediden korktuğu gibi korkuyordu. En büyük şansı görev yaptığı dönemde mülakatla müdür atamalarıydi. bunu kullanarak kendi emrinde çalışacak türden müdürlerle bu işi götürdü eski müdürler olsaydı Ali tatlı Malatyada toplantı bile yapamazdi. Şimdi Malatya’da yaptıklarını Balıkesir’de yapsın da görelim.

Vikvik

Sen patates sat

Malatyalı Öğretmen

Haddini aşan bir yorum olmuş. Şiddetle kınıyorum

oturmaktan sıkılan boğa

“patates ci” bak şimdi sana adım adım anlatıyorum. önce kendine bi beyin satın alıyorsun vücudun aldığın beyni reddetmeden önce gidip üniversite sınavına giriyorsun, hadi diyelim kazandın eğitim fakültesini 4 sene en iyi ihtimal okuman gerekecek, bu arada her sene için yanına bir beyin daha alman lazım, hadi diyelim okulu bitirdin şimdide kpss sınavına gireceksin üç- beş beyin de oradan lazım olur sana, o bitince bitti sanma birde alan sınavına gireceksin onun içinde iki beyin yazalım sana, hadi diyelim o sene alınan 20.000 öğretmen arasına yazdırdın adını, fahri kayhan ve otomobil alabilmek için 6 senelik zorunlu hizmetini tamamla sonra okullarda ihtiyaç olursa gelirsin malatyaya o dediklerini yapmaya çalışırsın. şimdi yalını al başka yerde yalan.

Turan Y

Aşağıda cevap yazanlar galerici olanlar mı acaba? Ortada kendi başarıları yok, sabahtan akşama kadar klavye başında acaba haberlere ne yorum yapsak diye site site dolaşan sözde eğitimci özde emlakçı arkadaşlar. Okullarınızdaki başarı ne durumda acaba çok merak ettim. 🙂

Zeki

Böyle eğitim sistemine böyle müdür.

Eğitimci

Bakanlıktan rica ederim Malatya’da öğretmenler arasında bir anket yaptırınız sonucu gördükten sonra yanlış bir atama olduğunu açık bir şekilde görürsünüz.

Eğitimci

Malatya’da okulları gezerek milli eğitim müdürünün yetkilisi gibi davranan bir akraban vardı onu da al götür diyorum.

İdareciler

Ne demişti geldiğiniz yere hak ederekmi geldiniz sizi ben müdür yaptım başkalarıda sizin yerinize müdür olabilirdi demişti ve toplantıda bulunan yuzlerce müdür dinlemişti,şimdi daha iyi anlıyorum 2014 yılındaki okul müdürlerinin niçin görevden alındıklarını,çünkü onlar o konuşmayı yaptirmazlardi.

engin

Balikesir’in siyasileri bizimkiler gibi susup kalmaz.Diyecek tek şey;
Biz kurtulduk,Balıkesir düşünsün 🤣

Asa

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın

Eğitimci

Sayin il müdürü Battal kanbayin bir toplantıda yaptığı iddia edilen konuşma ile fırtınalar kopartilmasi gündemden düşen ve unutulan Ali tatlının tekrar gündeme getirilmesi idi, konuşma üslubu bozuk,kibirli, görev yaparken,okurken tanıdığı insanlara ve doğduğu ildeki insanlara pozitif ayrımcılık yapan ,,refaransiniz yoksa makamında görüşmenin imkansız olduğu birisiydi,temennim yeni görevinde yukarda belirttiğim yanlışları yapmaz ve başarılı olur.

Hasan

Ali tatlı görevden alınınca aşağıdaki haberde 400’e yakın yorum yapılmıştı. Bir bakanlık yetkilisi o yorumları hiç mi okumadı . O yorumları okusalar bırakın il müdürlüğünü öğretmenlik yaptırmazlar.

https://malatyahaber.com/haber/milli-egitim-muduru-tatli-gorevden-alindi/

Malatya sevdalısı

Hasan bey haklısınız bende şaşırdım mutlaka güçlü referansları vardır,zaten son yıllarda ehliyet ve liyakat nerede kaldı ki diyorum.

Hasan

Arkadaşlar geçen günlerde yorum yapmıştım okuyanlar bilir. Bu elin bingollüsü olayı ile ilgili. Ali tatlı kendini hatırlatmak için gündeme gelmek için bunu kullanacak demiştim. Hatta Bingöllülerin gönlünü almak için Ali tatlıya müdürlük verileceğini yazmıştım. Müdür yapacaklari adamı 1 yıl boş boş bekletmezlerdi . Operasyon ve algı çalışmaları ile Ali tatlıyı mağdur edebiyatıyla müdür yaptılar.

Kayısıcı

Malatya’da başarısız bir yönetim sergileyen birine nasıl oluyorda başka bir ilin eğitim yönetimi teslim ediliyor. Bakanlığın milli eğitim müdürü liyakat kriterlerini çok merak ediyorum. Eğitimin düzeleceğine ilişkin hiç ama hiç umudum yok maalesef.

Malatyalı

Eğitim düzelir mi iki hafta oldu okullarda temizlikçi yoktur, başka söze gerek varmı.

Mltykrl

Şimdi Balıkesir eğitim camiası düşünsün.balıkesirde yaşayan bingöllüler yarın kendinize yeni takım elbise alabilirsiniz malum önemli yerlere getirileceksiniz.

Malatyalı

Çok doğru ARGE,sınav hizmetleri kısacası milli eğitimin bütün birimlerini tanıdıkları ile doldurur, Malatya’da peşinde koşanlara duyurulur.

Malatyalı Öğretmen

Keşke Malatya da sayesinde makam sahibi olanları da birlikte götürse

Ahmet

Bingöl lüleri doldurur artık oraya. Bir de sağa sola fırça atar

Malatya sevdalısı

Fırçayı dişli olanlara atamaz, tanıdığı olmayanlara atar.

Taha

Ali Tatlı başarılı bir müdürdü. Yiğidi öldürüp hakkını teslim etmek lazım.

Maarif

Çok başarılı senin bu mesajınla birlikte yine çok andılar sevgili müdürünü. Hep anıyoruz kendisini.

Seyyah

Balıkesirdeki bingöllüler yaşadı!

Eğitimci

Sayın müdür burada bıraktıklarını da götür beraberinde isabet olur. Artık Balıkesir düşünsün.

Karim

Özellikle şu uzun saçlı süslüyü götürse,

Malatyalı

Vallahi doğrusun o da gitse Malatya kurtulur,

Eğitimci

Sayın milli eğitim müdürü Battal bey ,giden müdürün bıraktığı ekiple çalışmaya devam ediyor,keşke bazı çalışanların görevlerinde değişiklik yapabilseydi,diğer bir konu norm kadro açığı olmamasına rağmen il ve ilçelerde görevlendirme şube müdürlerinin görev yapmaları diyorum.

Çırmıhtı

Zaten battal müdürün başını Ali müdürün arta kalanları yiyecek. Geçen ki lafı çıkaranda aynı ekip. Çok dikkat etmesi gerekiyor. Söylediklerin çok doğru bilen için.

Malatyalı

Müdür değişti önceki müdürün bıraktığı düzen aynen devam ediyor,sayın milli eğitim müdürümüz Battal bey çok şanslıydı önceki müdür zamanında çalışan 1 şube müdürü dışında hepsi rotasyonla gitmiş yeni şube müdürleri gelmişti,4 il müdür yardımcısından biri dışındakilerle rahatlıkla uyum içerisinde calisabilirdi,şeflerin ve memurların görev alanlarında radikal değişiklikler yapması gerekiyordu, özellikle ARGE, projeler,sınav hizmetleri vb birimlerde radikal değişiklikler yapılmalıydı, şahsen ben efendi, konuşmasını bilen,gayretli bir müdürün dışında milli eğitimde bir değişiklik göremedim,temennim sayın müdürümüz Battal hocam başarılı olur bizde mutlu oluruz,bazı sendikalar,dernekler,cemiyetler, vakıflar başarısız olsada müdür gitse diye gün sayıyorlar.

Malatya sevdalısı

Milli eğitim müdürleri ve milli eğitim müdür yardımcılarına rotasyon gelmelidir, örneğin Battalgazi ilçe müdürlüğüne bir sayın Ali kaçmaz bey geliyor,bakıyoruz bir müddet sonra sayın Recep Bulut geliyor , Yeşilyurt ve bir çok ilçede müdürler ve il milli eğitim müdür yardımcıları 8 yıldan beri değişmiyor,nasilki şube müdürlerine rotasyon var il ilçe müdürleri ne ve il müdür yardımcılarınada mutlaka rotasyon gelmelidir.

Ahmet

Bence de.. Bingöllüleri de (müdür, stk temsilcisi.. ) götürsün

Malatyalı

Önder başkaninida götürsün.

Aydın

Zaten buradaki ekibini götürmezse orada zor müdürlük yapar.

Malatyalı

Orada ekip tanıdık işlerini kimse yemez sahipsiz Malatya’da yaptıklarını oralarda yaptirmazlar.m

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Trabzonspor 10 7 3 0 20 9 11 24
Hatayspor 10 6 2 2 19 8 11 20
Alanyaspor 10 6 2 2 16 15 1 20
Fenerbahçe 10 6 1 3 14 11 3 19
Fatih Karagümrük 10 5 3 2 16 12 4 18
Beşiktaş 9 5 2 2 18 11 7 17
Konyaspor 10 4 5 1 14 9 5 17
Galatasaray 9 5 2 2 14 12 2 17
Altay 10 5 0 5 16 16 0 15
Adana Demirspor 10 3 4 3 15 15 0 13
Başakşehir FK 10 4 0 6 13 13 0 12
Gaziantep FK 10 3 3 4 12 14 -2 12
Yeni Malatyaspor 10 4 0 6 11 17 -6 12
Sivasspor 10 2 5 3 14 12 2 11
Kayserispor 10 3 2 5 13 17 -4 11
Giresunspor 10 2 3 5 6 10 -4 9
Antalyaspor 10 2 3 5 11 16 -5 9
Göztepe 10 2 2 6 9 14 -5 8
Kasımpaşa 10 1 3 6 10 16 -6 6
Çaykur Rizespor 10 1 1 8 8 22 -14 4

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...