SON DAKİKA

Malatya'da Yeni Yılın İlk Bebekleri Furkan ve Zeynep Gül

Malatya'da Yeni Yılın İlk Bebekleri Furkan ve Zeynep Gül

Malatya'da, 2022'nin ilk bebekleri, saat 00.05 ile 00.09'da dünyaya geldi. Aileler, bebeklerine 'Furkan' ile 'Zeynep Gül' ismini verdi. 

Malatya'da yeni yılın ilk bebekleri; Elif (23) ve Hamit Gürbüz (27) çiftinin erkek çocukları Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde, Şükran Sevgi  (40) ve Ersin Düzova (43) çiftinin ise kız bebekleri Gözde Akademi Hastanesi'nde dünyaya geldi. 

16 yaşında ikiz erkek çocuk sahibi olan Şükran Sevgi ve Ersin Düzova çiftinin ismini Zeynep Gül koydukları kız bebekleri Gözde Akademi Hastanesi'nde ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi.  Anne Şükran Kılıç, “Mutluyuz yeni yılda, yeni bir bebek. Daha geç bekliyorduk, acele etti biraz. Her şey yolunda olduğu için sağlıklı olduğu için iyiyiz. Yeni yıl herkese sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk getirsin.” dedi.  

İkinci bebeklerine kavuşan Elif ve Hamit Gürbüz çiftinin Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde 3 kilo 450 gram olarak dünyaya gelen erkek bebeğe Furkan ismi verildi. Anne Elif Gürbüz, “Mutluyum, yeni senenin inşallah başta pandeminin yok olması ile beraber herkese sağlıklı, sıhhatli evlatları ile beraber bir sene geçirmesini dilerim.” derken, baba Hamit Gürbüz, “Bize sürpriz oldu, hiç beklemediğimiz bir anda geldi.” ifadesini kaydetti.  

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Fatma Nur Ceylan da, “Hastamız bugün bize sancılı olarak geldi, 40 hafta, ikinci gebeliği. 3 kilo 450 gram bebeğimiz sağlıklı olarak dünyaya geldi normal doğum, ek bir sıkıntımız olmadı.” dedi.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Kamil can (3 hafta önce)
    Suriyeli değilmişmi şaşırdım Şimdi
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-27 08:32:33