SON DAKİKA

İzmir'den Arapgir'e Hibe Midibüs

İzmir'den Arapgir'e Hibe Midibüs
PAYLAŞ

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Arapgir Belediyesi'nden gelen otobüs talebine olumlu yanıt verdi.

ESHOT Genel Müdürlüğü’nün Gediz Atölyesi’nde bakımları yapılarak yenilenen midibüsün teslimi için tören düzenlendi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin Ekim ayı son meclis birleşimi öncesi Kültür Park’ta düzenlenen törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Arapgir Belediyesi’ni temsilen Abdullah Demirel’e aracı teslim etti.

Düzenlenen törende hibe edilen midibüsü belediyemiz adına İzmir Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Arapgirli Abdurrahman Demirel tarafından teslim alındı. Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, talep ettiği araç için desteklerini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tunç Soyer’e ve İzulaş Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kerim Özer’e teşekkür edildi.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız